Zavrieť

Porady

cibuľky krokusov

Poradí mi, prosím, nejaký pestovateľ cibuľovín? Kúpila som si cibuľky krokusov aj s vázičkami na pestovanie v byte, ale keď som doma rozbalila obal, všimla som si, že sú naklíčené, že dve z nich majú klíčky asi zmrznuté, keďže sú mäkké... Jedna cibuľka je zároveň zbavená šupiek, takže mám vážne pochybnosti, či mám ešte očakávať, či mi z nich niečo vyrastie... cibuľky ako také zmrznuté nevyzerajú byť, ale klíčky evidentne asi zmrzli niekde pri preprave... Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sisima je offline (nepripojený) sisima

    sisima
    krokusy sú odolné a nenáročné... mne rašia v záhrade, a teraz ked zacalo konecne u nás mrznúť verím, že im to nijako neublíži...
    vždy vyrašia aj tie, kt sadím aj bez tých šupiek...pokiaľ nie sú makké cibule, alebo plesnivé, tak by nemal byť problém
    ale vo vnútri som pestovala len hyacinty a tulipány, a nebola to žiadna sláva, asi mali moc teplo u nás...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.