Zavrieť

Porady

...Pepsikova...

evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

....VERONIKA.../pepsikova/

....hádaj, hádaj na 3 krát, kto má Veroniku rád...............................

A JA JU MÁM VEĽMI RADA,
HOC SOM NENI NA DIEVČATÁ...

....toto som chcela napísať už asi pred rokom............ VĎAKÁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA A
Usporiadat
Téma je uzavretá.
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

pepsi, ked si sa rozhodla dat si dovolenku, tak si ju uzi ale rychlo sa nam vrat!!!

8 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

6 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Pepsi príď, viem, že v tom nie je len smútok za alabutom, ale aj potýčky s inými poraďákmi. Kamka vráť sa
4 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j


pepsi....želám pokojné prežitie Veľkonočných sviatkov......ak by sa trochu dalo vrát sa.....chýbaš mi-nám.....
8 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Pepsi naša kamka drahá... dnes som bola na návšteve u Teba, no ale zalial mi smútok dušu, že sa k Tebe nedá ani ss-kou dostať. Neverím, že nás, čo ťa máme veľmi radi necháš samotné. A už nepíšem, že ešte aj naši štvornohí miláčikovia budú smútiť za Robinkom.
Neviem, lebo som sa nedostala na stránky od pondelka, aj keď som bola upozornená, aby som sa pozrala čo sa deje, ale ožka v príspevku písala. Viem, niekedy vedia nepríjemne pôsobiť na človeka reči, z čoho sa človek len ťažko dostáva a radšej nikoho nechce vidieť.
Ale prosím Ťa vráť sa k nám, a odomnkni svoju komnatu...profil, aby sme sa aspoň ss-kou mohli s Tebou spojiť.
Dnes som chcela Ti obrázok a prianie k sviatkom pridať, ale nedalo sa.
Tak aspoň takto: Krásne Veľkonočné sviatky Tebe,a Tvojim blízkym pri Tebe prajem ...ešte dbre, že je táto téma.
Nedovolenkuj dlho prosím Ťa a nielen ja, aj Falkovi chýbyš so šarkanom.
7 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

O Vero, Vero, Veronika, ešte nie, ale kde ...




Aký sme?



Koľko nás je?


6 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
už viem, už viem, kde je!!!

5 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Veronika, sa rozhodla dať si prestávku a to je každého osobná vec- každý má občas chuť vypnúť a oddýchnuť si- netreba z toho robiť vedu
ja som mal pepsinu volakedy velmi velmi rád , ale v poslednom čase mi začalo vadiť, že začala hrať hry na viacej strán, ako sa povie kam vietor-tam plášť...
ale inak ju mám aj ja rád, neublížila nikomu vedome...
ale pravdupovediac-bol som v poslednom čase už dosť prekafovaný...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Veronika, sa rozhodla dať si prestávku a to je každého osobná vec- každý má občas chuť vypnúť a oddýchnuť si- netreba z toho robiť vedu
ja som mal pepsinu volakedy velmi velmi rád , ale v poslednom čase mi začalo vadiť, že začala hrať hry na viacej strán, ako sa povie kam vietor-tam plášť...
ale inak ju mám aj ja rád, neublížila nikomu vedome...
ale pravdupovediac-bol som v poslednom čase už dosť prekafovaný...
.....každý to vidí inak.....
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Do kelu!
Pepsi sa zaťala ako sekera do dreva, nie sú žiadne novoty, čo robí šarkan, ako sa majú jej hadi.


Toto sa robí kamarátom, hááá?
8 0
tictac7 tictac7

tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Veronika, sa rozhodla dať si prestávku a to je každého osobná vec- každý má občas chuť vypnúť a oddýchnuť si- netreba z toho robiť vedu
ja som mal pepsinu volakedy velmi velmi rád , ale v poslednom čase mi začalo vadiť, že začala hrať hry na viacej strán, ako sa povie kam vietor-tam plášť...
ale inak ju mám aj ja rád, neublížila nikomu vedome...
ale pravdupovediac-bol som v poslednom čase už dosť prekafovaný...
...netuším presne, čo sa tu udialo...ale, keď si bol prekafovaný, tak si jej nemal toľko piť..... a fakt netuším, čo sa aj s alabutom stalo.....
....Stanko, ja tiež nie som celkom za Tvoje názory, ale jednoducho, na ne nereagujem, či už tu, alebo na FB a je to vybavené....inak Ťa rada čítam a vtedy aj reagujem....
4 0
asedma asedma

asedma je offline (nepripojený) asedma

..pepsi, chybas nam tu..je tu smutno bez teba..verim, ze dlho nebudes absentovat..
..bredikpitik posiela stek a stiskanec od oboch leti..a krasne velkonocne sviatky prajem..

..vcera takto smutne z klietky pozeral, ze preco ho neberiem hore na sidlisko..su prazdniny
DSC00833.jpg  
3 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Dokedy budeš mať obuté tie túlavé topánky? Ešte si ich stále nezodrala a budeš pokračovať v túlaní?
0 0
babka - ježibabka babka - ježibabka

babka - ježibabka je offline (nepripojený) babka - ježibabka

Čo Ty bojko. Už si tu, ale si pozamykaná. Čoho sa bojíš? Otvor dvere.
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

...ľudkovia, bola som požiadaná, aby som uzamkla tému.... som z toho "mierne" šokovaná a zároveň nešťastná... Ale tému uzatváram hoci veľmi veľmi nerada !
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať