Zavrieť

Porady

operácia horných viečok

Dobrý deň,
vie niekto skúsenosť s úpravou horných viečok v Žiline?
Usporiadat
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

JankaV Pozri príspevok
Dala som si upraviť vrchné viečka a tá bradavička padla za vlasť.
a to obe oči iba za 260e?
0 0
JankaV JankaV

JankaV je offline (nepripojený) JankaV

áno a ešte mi dali aj mastičku na modrinky.
1 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

lujza.j Pozri príspevok
a to obe oči iba za 260e?
ja som za vykachličkovanie kúpeľne pred týždňom dala 400e.......kua,mala som si vačky pod očami radšej nechať vyliftingovať....tá kúpeľňa by ešte vydržala....
1 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

zk24 Pozri príspevok
2. mája ide moja mamina na úpravu horných viečok. Odhodlala sa po 20 rokoch čo ju to trápi. Tak sa teším.

Napíšem Vám ako sme pochodili, čo to stálo a ako vyzerá
Takze máme to za sebou.
Procare Petrzalka
Cena: 400 €
výsledok pol hodinu po opustení nemocnice: vyzerá to vynikajúco, rovno "namaľovaná" vyšla, fialova sa jej fakt hodi

Pochvaluje si, nic necítila, personál super, o 10h nastúpila o 14h som išla pre nu.
jazva vyzerá vyborne

Ked odpuchneme napíšem detailný výsledok.
4 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

Veľmi by som chcela vidieť foto pred a po (reda už po odpuchnutí)skutočne reálne foto zmeny a nie všetky fotomontáže :-). Držím palce na rýchle hojenie.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

mareko Pozri príspevok
Veľmi by som chcela vidieť foto pred a po (reda už po odpuchnutí)skutočne reálne foto zmeny a nie všetky fotomontáže :-). Držím palce na rýchle hojenie.
No fotku pred asi mať nebueme. "Po" môžem odfotiť... Síce mamina hovorila ze si fotila oko aj predtym, tak môžem pozrieť či najdem nejaku použiteľnú. Ona to mala take ze jej tie viecka drzali na mihalniciach, opierali sa o ne a prečnievali až do výhladu oka, takže si sama videla vlastne viečka...

Teraz bude dva týždne fialová, ked to opadne tak jej oko určite odfotim
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ahojte dievčatá...chcem poprosiť či máte pre mňa nejaký tip...BA a okolie...alebo mám ísť do ČR ako som najprv zamýšľala....dakujem
0 0
JanaBenaty JanaBenaty

JanaBenaty je offline (nepripojený) JanaBenaty

Nemám skúsenosti s operáciou viečok v Žiline, ale len v Brne. Skôr som tam študovala a niekoľko kamarátok mi odporučilo brnenského chirurga, doktora Justana. Radšej som dala na osobné odporúčania, než na internetové diskusie. Aj keď v tých sa tento lekár taky chválil. Trápili ma horné viečka, trochu mi už vadila tá přepadajíví kože a je fakt, že som aj vďaka tomu vyzerala staršie, ako som bola. Bolesti neboli nijak veľké, len som mala pár dní modriny a vyťahovanie stehov nebolo práve najpríjemnejšie, ale dalo sa to zvládať. Ale ja som na také veci dosť citlivka - vadí mi o odbery krvi, keď mi napichujú žilu.
Rozdiel po operácii bol naozaj spoznať, vyzerám tak o šesť rokov mladší ako predtým
0 0
Hela3 Hela3

Hela3 je offline (nepripojený) Hela3

JankaV
Dala som si upraviť vrchné viečka a tá bradavička padla za vlasť.
A prosím vás kde presne vám robili tú operáciu? Ďakujem
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať