Zavrieť

Porady

E shop

Mohol by sa niekto pozrieť na tento e shop www.bambu.sk čo by som mal zmeniť v kategóriách, lebo mi nevedia kategorizovať tovar na heuréke. Vraj nemajú také kategórie. Ako by som to vedel riešiť? Ďakujem za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Ak mate zaregistrovany svoj e-shop na Heureke, oni tam nic nemusia ketegorizovat a Vy uz vonkoncom nemusite zmenit prehladne a logicke usporiadanie kategorii vo vasom obchode.
    To, co potrebujete, je vytvorit xml subor podla ich vzoru, ktory bude stahovany z Vasho servra do DB Heureky. Musite davat pozor na to, aby ste v xml v casti

    <CATEGORYTEXT> kategoria | podkategoria </CATEGORYTEXT>

    zadavali take kategorie a podkategorie, ktore maju v Heureke, lebo len vtedy bude dany produkt zaradeny do ich porovnavaca.
    Kedze oni svoje kategorie menit nebudu, Vy sa musite prisposobit a snazit sa co najlepsie zaradit svoje produkty do ich kategorii. Vzhladom na sortiment produktov vo Vasom obchode by ste mohli skusit napr. kategoriu darceky s prislusnymi podkategoriami, kategoriu hobby s podkategoriou darcekove predmety a podobne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.