Zavrieť

Porady

Prečo moderátor zlikvidoval tému: som zavisla na alkohole... ???

Prehrávame s Rusmi 2:5, mám mrchavú náladu a ešte som aj zistila, že téma "som zavisla na alkohole" od Lillianky11, bola presunutá do obstarožnej Conanovej témy " Alkohol a alkoholizmus - ako sa z toho dostať?" Tá je už zatvorená aspoň rok a zostala zatvorená aj naďalej.

Dal si ten z moderátorov, ktorý ju presunul, tú námahu a preveril, že sa jedná o tému, ktorá je len taká do vetra? V opačnom prípade na jej zlikvidovanie nevidím žiadny dôvod.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Janík, vzhľadom k predchádzajúcim príspevkom zadávateľky/ľa, som tému považovala za nevážnu a sama som sa v nej vybláznila a nasmiala k bolestiam sánky.

To máš asi tak. Život nás naučil občas nazrieť aj do histórie prispievateľov a od toho sa odvíja ďaľší priebeh diskusie.
Tam totiž nešlo o suseda, tam šlo o to, či dotýčný zadávateľ smie, alebo nesmie určité veci robiť.
Keby si napríklad Ty napísal tému, v ktorej si sťažuješ na suseda takéhoto druhu, nepochybujem, že Ťa tu okolie zoberie vážne a dostane sa Ti aj patričnej odbornej odpovede.
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Milí moji, táto téma podľa mňa splnila svoj účel a myslím, že je čas ju ukončiť.
Ak je čo riešiť na Porade, bolo by dobre založiť novú tému, tu, v ohlasoch. Veď na to je táto rubrika zriadená.
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Tak Ti tam dám palec za vyriešené . Tu mi za to nik asi nenaloží hubovú .
1 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať