Zavrieť

Porady

Závislosť na nosných kvapkách

Mnoho ľudí si tento problém uvedomí až vtedy, keď je neskoro. Mnoho ľudí si takisto myslí, že takýto problém vôbec neexistuje a definícia závislosti je prehnaná. Nie je. Odborný názov pre tento problém je sanorinizmus. Viem že sa v tomto mojom príspevku nič nepýtam, ale chcem aby sa pýtali iný, ktorý majú podobný problém ako som mala ja, pretože to nie je sranda !;-)
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    SilMar Group je offline (nepripojený) SilMar Group

    SilMar Group
    Je to zvláštne, ale práve včera som nad tým rozmýšľala, keď som si išla dať kvapky do nosa - či je to naozaj už nutné a že z toho môže vzniknúť závislosť. Vydržala som a nekvapla si...

    Lucka1707 je offline (nepripojený) Lucka1707

    Lucka1707
    Ja som si to kvapkala 3 roky vkuse už aj preventívne zo strachu že sa mi nos čo i len trochu zapchá, lebo keď sa tak stalo tak som si vsugerovávala že sa dusím ale už som s tým chcela skončiť lebo ma to obmedzovalo a podarilo sa chvalabohu

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    téma tu už je na čo si založil novú s tým,že si priniesol niečo wow nové?!
    DanielaSL ale ale pasuliatko... chcela poradit...
    pasuliatko chcela ale tekých tém o poradení je tu veľa...a potom ich tu je zbytočne ešte viac...

    Lucka1707 je offline (nepripojený) Lucka1707

    Lucka1707
    neznášam takých ludí jak si ty, pasuliatko, vševedov, ktorý si o sebe myslia že majú pod palcom celý svet, mudrovať vie každý že?! ja som si tú tému jednoducho nevšimla a ked sa ti to tak strašne nepáči tak to nahlás alebo nejakým spôsobom oznám že ťa to strašne obťažuje a potrebuješ, aby sa tá téma rýchlo vymazala, ja si budem zakladať témy aké chcem ja a ty choď mudrovať do otázok niekomu inému

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Lucka1707 láskavo do mňa neskáč dobre?sme spolu husy nepásli...a ani nebudeme.... a nie len jedna téma ohladom tejto problematiky tu je založená...
    a ja neznášam také osoby, ktoré všeobecne vytvárajú témy čo sú tu už založené prípadne vyriešené...

    dúfam,že sa ti to páčilo

    Lucka1707 je offline (nepripojený) Lucka1707

    Lucka1707
    ale čo ma po tom kolko tu je tém, ja nesedím celé dni za počítačom a nesurfujem po internete, jednoducho mi táto téma prišla do rany tak som ju založila, a neznášaj si kolko chceš, mať také problémy jak ty, som šťastný človek:-D

    Závislosť na nosných kvapkách

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.