Zavrieť

Porady

Policajti ubližili mi na zdravi na pokyn "neodborneho zachranara" vo vlaku. Dôsledky

"Strelec" po 50.ke, šedivý chlap zo slušnou postavou ...viac
Dobrý deň vážené,
prosím o radu alebo správny postup.
Cestoval som minulý týždeň vo vlaku Trnava- Košice. Za Leopoldovom som dostal epileptický záchvat vo vlaku(nemal som ho už 3.roky...).
Prebral som s tým, že na mňa "žve drbnutý záchranár"(nie lekár) s posádky RZP, na to kúpe dobehli 2.policajti, začali mi vykrúcať ruký a vyhodili ma z vlaku, lebo ako že ja "pasažir zdržujem vlak".

NA nastupišti v NmV ma zhodili na zem, kolenami dole, rozbili mi pravé koleno (v Trenčianskej Nemocnice - mi neskor odsávali krv s kolena).
Teraz chodím na barlách.
Vtedi mi dali mi náramky, ruky odzadu, hodili ma do sanitky v NmV na stanice a doviezli ma do NsP v Trenčíne. V Sanitke som bo stal spútaný s rukamy odzadu a malo som sa "nie zaškrtil", na toto sa len policajyt veselo smal!?

Osobné čísla tychto 2. "fašistických policajtov" som si odpísal, no číslo posádky RZP - nie môžem ni od koho obdržať.

Napriek "prázdnym" sľubom zo strediska RZP s Trenčína- mi za 2. dni - nik nič nie oznámil.

Budem podávať Trestné Oznámenie za ublíženie na zdraví.

Viete mi niekto niečo poradiť ohľadom postupu, nakoľko teraz nemám peniaze na právnika.

Dopredu vďaka, Rusnak, Tnava.
Naposledy upravil Dav : 20.06.12 at 08:56
Usporiadat
Téma je uzavretá.
deane7 deane7

deane7 je offline (nepripojený) deane7

lubko6394
Rusnák svoj problém popísal a ja som ho bez problémov pochopil. No podaktorí "poradcovia" sa do neho obuli, bolo by lepšie keby radšej huby držali.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
kopretinka Pozri príspevok
buchač,ty si debil
rusin Pozri príspevok
Môžem iba skonštatovať, že tento záchranár mal tmavo-modré tričko a nohavice mal červené (nič oranžové).

Policajti boli štátni a evidentne sa radovali, keď mohli zbiť na zem a sputat cestujúceho byvalého doktora.

....keďže odbáčaš , k tomu ešte už aj drístaš dve na tri v posledných príspevkoch...nuž dovolím si kliknúť na vyriešené ....

...ale čo už len sa dá čakať od debila ....???????


deane7 Pozri príspevok
Čo sa týka tých policajtov v Novom Meste nad Váhom, tak tomu určite verím na 100%. Je to čvarga celkom podľa obrazu svojho ministra.
Čo sa týka rád ktoré tu niektorí dávate, sú tu viacerí "poraďáci" ktorí sa musia proste a často aj sproste vyjadriť ku všetkému, takí naháňači počtu príspevkov. Ale aj hlupák ak mlčí môže byť považovaný za múdreho. Nechcem nikoho menovať, nech sa každý dovtípi sám. A možno podaktorí sú od fachu a preto sa ich to dotklo. Ako keď palicou šťuchneš do hovna tak ešte viac smrdí.
Ja Ti poviem len jedno - NEDAJ SA!!!!!
...nemenuj , nemusíš ........až taký debil zasa nie som .....

...ale , na budúce radšej nemlč....
1 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať