Zavrieť

Porady

striedava starostlivost

Dobry den,

S manzelom sme sa rozviedli a dceru mame v striedavej starostlivosti, najprv sa mi to zdalo ako dobry napad, suhlasila som, aby dcera vyrastala v prostredi oboch rodicov, az do tej doby, pokial si moj ex-manzel nenasiel priatelku. ked ma dceru napr do nedele zavola mi uz o desiatej, ze mam prist pre dceru do pol 12tej, pretoze o 12tej musi byt uz prec, predtym da dcere na obed sackovu rajcinovu polievku a krupicovu kasu (na obed?, what the fuck?) na veceru dostava rozok s maslom. samozrejme cez vikendy dceru dava co najcastejsie ku jeho matke, alebo zavola mne, lebo chlapec nema cas, aby som ju zobrala, teraz naposledy si zobral dovolenku, bol so svojou milenkou v byte (z ktoreho ma nevyplatil) a dceru dal ku babicke, da sa zrusit striedava starostlivost?v dobe ked ju ma on, nemozem jej zavolat, alebo polozi mi telefon , ked ide od nehl je apaticka, nasluboval jej dovolenku pri mori, kde siel s milenkou, a dcere povedal, ze do Egypta nemoze s nim, lebo je tam zla voda, mam zas podavat ziadost na sud? nepripadami jeho spravanie normalne, alebo je to nenormalne len z mojej strany?
dakujem za odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

    JAJA11
    Nepoznám presne vašu situáciu, to čo ste napísali je váš názor. Preto píšem neutrálne stanovisko.
    Pre dieťa je dobré, aby sa stretalo s obidvomi rodičmi.... súd už raz rozhodol a ak nemáte žiadne podstatné dôkazy, že dieťa takouto starostlivosťou trpí, tak to súd ani nezmení.... boli by to iba vyhodené peniaze...
    Ak si však ste istá, že tento spôsob výchovy dieťaťa nie je pre vašu dcéru dobrý, skúste sa poradiť s psychológom.... možno je to iba váš názor a dcéra je u otca spokojná a zmenou tejto starostlivosti by ste jej ublížili

    striedava starostlivost

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.