Zavrieť

Porady

Velkoobchody v Budapešti????

Dobrý den,chystam sa ist do velkoskladu v Budapešti, ale chcela by som sa spytat, tých ktorý tam boli ako to vlastne tam funguje???To tam predávaju madarský ludia alebo vietnamci?Je tam aj obuv,domáce potreby,bižuteria atd. alebo iba textil?Ked neviem po madarský tak nebudem mat problem sa s nimi dorozpravat?alebo sú tam taký čo nemajú ani záujem sa so mnou bavit?A cenovo je to tam ake?Oplati sa mi ist tam alebo do Polska do Lodži?Prosím Vás napište-poradte mi, aby som tam zbytočne nesla lebo mám do Budapesti 388km a naspat 388km.Inak chodim nakupovat do Košic ale niesom spokojna s tym výberom čo tam je.Ked nechtete mi napisat tu na porade tak prosim možte mi napisat na mojho emaila fero.sk@seznam.cz budem Vám velmi vdačna.Vopred Velmi pekne dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    Si obchodníčka a máš problém cestovať 400 km ????

    Ano treba isť tam do tých veĺkoskladov.... Ja neobchodujem z textilom , ale čírou náhodou som sa tam nechtiac dostal

    Pri ceste po M3 sme sa obiehali s jednou dodávkou, raz som obehol ja jeho,potom on mňa..

    tak sme sa dostali až pred Budapešť, keďže som si myslel,že ide ďalej /do A/ tak som sa ho držal , aby ma previedol mestom

    po asi 4 km pri Mc Donalde zabočil do prava , ja som zabočil tiež a uvidel som staré haly a na nich čínske nápisy, tak som hned vedel ktorá bije...

    Otočil som sa a cestu z Budapešti do A som musel nájsť sám...
    ahoj, chcela by som s aspýtat ci si už bola v tej budapesti..nevies, myslis že by mi predali tovar aj bez živnosti?nacierno?nevies presnu adresu??
    Indeed tovar predávajú za peniaze... ich nezaujíma,čo ty budeš s ním ďalej robiť...

    lulu 8 je offline (nepripojený) lulu 8

    lulu 8
    Dnes idem v noci a musim mat tam madersku menu alebo sa da tam kurit aj za eur.prosim odpiste,dakujem

    lulu 8 je offline (nepripojený) lulu 8

    lulu 8
    Nikdy viac Budapešt.Prvý aj posledný krat som tam bola,zbytočne som tam šla.Jak som na prazdno prisla tak som aj na prazdno sla.

    xtriadax je offline (nepripojený) xtriadax

    xtriadax
    lulu 8 Pozri príspevok
    Nikdy viac Budapešt.Prvý aj posledný krat som tam bola,zbytočne som tam šla.Jak som na prazdno prisla tak som aj na prazdno sla.
    a v čom bol problém? rozmýšľali sme tam ísť

    Velkoobchody v Budapešti????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.