Zavrieť

Porady

Nicer Dicer Plus mate niekto?

Nicer Dicer Plus ako ste spokojní? z reklamy sa mi to páči ale či to aj tak funguje. prosím poradte či sa oplatí kúpit.

Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Etela je offline (nepripojený) Etela

    Etela
    Ja som si ho v slabej chvílke kúpila, ale presne musím súhlasíť je to totálna hovädina, všetko musím nakrájať na malé kúsky a potom ten krájač mi ich láskavo pokrája na menšie.... vložku na podlhovasté krájanie som hned na prvý krát zdeformovala a to som mrkvu nakrájala pozdlžne na 3 časti a celú mrkvu 15 cm-vú na 5 kusov....celé to využívam na krájanie cibule, aj to vtedy ke´d potrebujem väčšie kusy cca 1,2 x 1,2 cm, na tej malej mriežke to jednoducho nejde. Tam sa dá pokrájať len cesnak.Moja skúsnosť hovorí, že to nechcem ani keby mi dali oni pár eurášov k tomu.

    Slayer666 je offline (nepripojený) Slayer666

    Slayer666
    Nemam to sice, ale zdravy rozum mi hovori, ze neoplati sa vyhadzovat peniaze totalnu hovadinu akou toto bez pochyb je. Kup si radsej dobry noz. Snazia sa len z ludi vyzmykat peniaze za dalsiu uplne zbytocnu somarinu.

    AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

    Som, kto som... AlaNR
    súhlasím, skús zabehnúť do domácich potrieb, zoženieš takú vec možno aj za štvrtinu ceny...

    alus.tom je offline (nepripojený) alus.tom

    alus.tom
    pretoze som ho nasla za 14,90 eur, co nie je az tak vela. a struhadla co doma mam su naprd, a ked chcem lepsie tak to vide rovnako, tak preto sa pytam.

    Luc* je offline (nepripojený) Luc*

    Luc*
    Ja ho mám a som s ním max. spokojná! Krájam na ňom zeleninu na kocky do polievky či šalátov, perfektne sa na ňom krája šunka, šampiňóny... odporúčam!
    Dá sa kúpiť na internete do 18€ a skutočne to nie sú vyhodené peniaze.

    Majky11 je offline (nepripojený) Majky11

    Som kto som... Majky11
    Ak si ho chcete kupit, tak si ho kupte.... Ak nie tak nie...

    Je vidno aj v odpovediach, ze kolko ludi tolko " chuti "

    Jednoducho, niekto uz po zhliadnuti reklamy povie ze je to somarina, iny az ked to kupi a vyskusa potom zisti ze je to nanic, treti, to je Vas pripad - uvazuje o kupe, lebo sa mu to pozdava, a stvrty kupil a je spokojny.

    Neexistuje sablona na nazory, krasu, chut, ci ine vnemy... Jednoducho kazdy sme odlisny, a takto to bude aj v tomto pripade...

    alenat je offline (nepripojený) alenat

    alenat
    ja som ho videla nedavno na internete v "akcii", ale tiez sa celkom obavam kvality, aj ked myslienka sa mi paci. Moze byt, ze je na trhu od viacerych vyrobcov?

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Ja som si ho kúpil cez zľavový portál. Asi nie je od rôznych výrobcov, asi to je patentovo chránené. Možnože niektoré sú lacnejšie, pretože sú nakupované v zahraničí a predávané nie cez Teleshop.

    Dav je offline (nepripojený) Dav

    Dav
    Pred 20 rokmi som si kúpila WS krájač z TV reklamy. Doteraz je funkčný a používam ho často. Mám skúsenosti, že originály z TV reklám sú dobré výrobky, aj keď predražené a ich napodobeniny, cenovo výhodné, sú v oveľa horšej kvalite.
    MarcelkaT Ja mám tiež WS krájač a som spokojná zatiaľ.

    dasla je offline (nepripojený) dasla

    dasla
    Ja som si ho kúpila v zľave, samazrejme, nemal sk. preklad, veď načo. Moje skúsenosti: zbytočne vyhodené peniaze, aj keď stojí len pár eur. Vôbec nepokrája cibuľlu, tá musí byť najskôr pokrájaná na menšie kúsky, uhorky bez šance. Použila som ho len jeden krát a tým som s ním skončila.
    Okamžite sa z neho vytiahli dva "nože" a naspäť ich dať je nemožné nakoľko, a to je jediné plus tohto " zázraku", že má naozaj ostré čepele.

    bettylou je offline (nepripojený) bettylou

    :-)) bettylou
    kamarát to má doma, nepoužíva to. mne sa s tým tiež nepodarilo nič nastrúhať, ani nakrájať. asi som ľavá

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    s dobrým keramickým nožom nakrájam zeleninku aj mäsko ako chce pani domáca a ešte sa vytešujem pri pomyslení, že krájam bývalú

    madlin je offline (nepripojený) madlin

    madlin
    Kde ste ho prosím kúpila? Priamo z topshopu alebo cez nejakú net stránku? Poraďte prosím.

    heja3 je offline (nepripojený) heja3

    heja3
    podobne - pamätáte na škrabátko päty Pedegg? V reklame tuším chceli za to 19,99/1ks a ja som ho kúpila presne aj s tým istým logom u číňanov za 1,20....A škrabe rovnako ako v reklame....Takže asi tak je to s reklamou...

    St.Peter je offline (nepripojený) St.Peter

    St.Peter
    Tiež sme ho kúpili v slabej chvíli na vianočných trhoch. Manželka nie je vysporiadaná s používaním... N-D vytiahne občas. Ja v kuchynských činnostiach nie celkom zdatný si ho vychvaľujem. Napr. cibuľa pokrájaná na dve klapnutia. Pritom som zaťažený na poriadne a ostré nože. Je pravda, že je potrebná určitá sila na používanie N-D. Nedá sa priložiť vrchný dekel a zatlačiť. Naozaj je potrebné s rozbehom ho zabuchnúť ). Na začiatku som mal pochybnosti, že to prudké zatváranie plastové pánty nevydržia. Zatiaľ všetko OK. Fungujeme s N-D 1,5 roku ;o)
    naozaj je otázka ceny a kvality za cenu. neviem, za čo sme N-D kúpili, ale nebolo to veľa (3 sady pod stromček do rodiny) určite nie po 60€, to sme z jahody nespadli )
    Treba si uvedomiť, že aj tú TV reklamu musí niekto zaplatiť, a nie je to málo...
    RESUME : doporučujem ale mimo TV shopu
    Naposledy upravil St.Peter : 16.04.14 at 06:56

    verads je offline (nepripojený) verads

    verads
    Ja ho mám, no neda sa s nim nič akurat , len rozčulovat. Chcela som nakrajat zeleninu na kocky , ostali v mriežkach nedalo sa pretlačit , sila tam treba tiež , ked pritlačíte lepšie praskne spodok. takže neodporúčam , nehovoriac o čase , ručne nožom by som to nakrajala raz dva.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.