Zavrieť

Porady

Hľadám dodávateľa.

Chcem si otvoriť butik a potrebujem poradiť. Zháňam dodávateľa na textil, obuv, spodné prádlo atď. Môže byť kludne aj dodávateľ z PL. Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

myfleetwood je offline (nepripojený) myfleetwood

myfleetwood
...pred par dnami som sa po dlhsom case zastavil v areali byvaleho Rempa na Starej Vajnorskej ceste v Ba. Na skladoch urobene vyklady, pred vykladmi sediaci cinania ci vietnamci / netusim / a ponukany tovar - vacsinou textil. Jeden velkoobchod vedla druheho. V tom momente ma napadlo, ze mozno predavat lacny textil a urobit si obchodik / nakupovat v Rempe a predavat v mieste bydliska / by mohol byt namet na podnikanie v chudobnejsich okresoch Slovenska.

Nuz akorat skoda ze k textilu nemam vobec vztah...ale snad tuto myslienku vyuzijes.
Som dodávateľom veľkoobchod-maloobchod textilu dámskeho,pánskeho,detského, pre moletky, za veľkoobchodné ceny (bez DPH, bez pridaného zisku), možnosť aj doručenie tovaru do predajni v rámci celého Slovenska. Výroba Čína, Turecko, Poľsko, Maďarsko... Pre viac informácii ma kontaktujte na môj e-mail: Studiomery@azet.sk Pomôžem, poradím čo sa týka obchodovania s textilom.

mosaicx je offline (nepripojený) mosaicx

Vylúčený člen mosaicx
zdravicko, skusim sa pripojit .... aktualne zhanam dodavatela na damske kabelky s dostatocnym vyberom v okoli BA, TT na nasledny predaj na internete. Dakujem za pomoc.

janav85 je offline (nepripojený) janav85

janav85
Dobrý deň prajem. Ponúkam ručne vyrobenú bižutériu. Mám živnostenské oprávnenie. Všetko je o dohode. Vyrábam kvalitné, originálne kúsky s použitím antialergických afroháčikov v prípade náušníc.

Kontaktujte ma na bizuteria.tvorba@gmail.com

Deejay93 je offline (nepripojený) Deejay93

Deejay93
Dobry den hladam dodavatela pre moj nvy eshp ohladom oblečenie damskej mody ako aj panskej....pre važny zaujem mam kontaktujte 93danielso93@gmail.com
Dobrý Deň,

sme slovenská veľkoobchodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá predajom dámskeho i pánskeho oblečenia. Tovar dovážame z Turecka a Francúzka, tento tovar je certifikovaný a kvalitný v porovnaní z nízkou veľkoobchodnou cenou. Sídlime v Bratislave na ul. Stará Vajnorská 19. Pre informácie o našej spoločnosti možte navštíviť našu webovú stránku www.chicfashion.sk alebo na facebooku klikniknutím na následujúci odkaz https://www.facebook.com/www.chicfashion.sk . Kontaktovať nás možte i na telefónnom čísle 0902 113 717 alebo mailomchicfashion.sk@gmail.com . V prípade záujmu sa možme dohodnúť i na zásielkovom predaji pomou kuriérskej spoločnosti DHL. Naša spoločnosť Vám bude kedykoľvek k dispozícii a pevne veríme vo Vašu spokojnosť a budúcu spoluprácu.


S pozdravom,


Spoločnosť chic FASHION

gunes je offline (nepripojený) gunes

gunes
katarinka85 - ak este hladate dodavatela na texitile prosim napiste nam. Dovazame velmi dobru kvalitu texitulu, home decore a postelnu bielizen z Turecka. Blizie informacie v sprave timeac1@googlemail.com

Hľadám dodávateľa.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.