Zavrieť

Porady

Poplatok za účet v exekúcii

Dobrý deň
chcem sa opýtať či mozem poplatok za účet v exekúcii dat ako klasicky poplatok za bankový účet, alebo to mam dat do nedanových výdavkov. Je to pravidelny poplatok, pretoze na spoločnost je uvalená exekúcia.

dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    renča1 je offline (nepripojený) renča1

    :-D renča1
    ja som takéto exekúcie účtovala od.r 2001 do r.2005 a vždy som účtovala poplatok strhnutý v banke ako daňový, bez ohľadu na to či ide o poplatok za vedenie účtu, za exekúciu, za výber...... Jedná sa stále o poplatok strhnutý z účtu. Pre ubezpečenie, prešlo to aj auditom...

    568/221
    renča1 Pozri príspevok
    ja som takéto exekúcie účtovala od.r 2001 do r.2005 a vždy som účtovala poplatok strhnutý v banke ako daňový, bez ohľadu na to či ide o poplatok za vedenie účtu, za exekúciu, za výber...... Jedná sa stále o poplatok strhnutý z účtu. Pre ubezpečenie, prešlo to aj auditom...

    568/221
    RAD BY SOM SA DOZVEDEL, AK JE UčET V EXEKUCII, MôžEM NA NOM ROBIť OBCHODY, PRIDE MI PLATBA OD ZAKAZNIKA ZA TOVAR...
    JA HO PREDAM A EXEKUTOR SI NECHA ZISK?
    JE MOžNA TAKA DOHODA Z EXEKUTOROM, PRIPADNE KED JE EXEKUTOROV VIAC?

    S POZDRAVOM BLAHO

    Poplatok za účet v exekúcii

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.