Zavrieť

Porady

Sex shop

Ahojte,
zaujímalo by ma, či je potrebné na otvorenie sex shopu niejaké špeciálne povolenie od mesta alebo sa postupuje ako pri otvorení akejkoľvek prevádzky.
Na danú tému som tu nenašla žiadny príspevok, tak dúfam, že nezačínam zbytočne novú tému.
Za pomoc vopred ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lapko je offline (nepripojený) Lapko

    Lapko
    KIAN
    Ahojte,
    zaujímalo by ma, či je potrebné na otvorenie sex shopu niejaké špeciálne povolenie od mesta alebo sa postupuje ako pri otvorení akejkoľvek prevádzky.
    Na danú tému som tu nenašla žiadny príspevok, tak dúfam, že nezačínam zbytočne novú tému.
    Za pomoc vopred ďakujem..
    Ziadne dalsie povolenia nepotrebujes. Maloobchod v rozsahu volnych zivnosti - to treba mat ako predmet cinnosti v zivnostenskom liste... Na prevadzku je potrebne uvies - zakaz vstupu osobam mladsim ako 18 rokov, aby si nemala ziadne problemy )

    STRELEC je offline (nepripojený) STRELEC

    STRELEC
    Lapko
    Ziadne dalsie povolenia nepotrebujes. Maloobchod v rozsahu volnych zivnosti - to treba mat ako predmet cinnosti v zivnostenskom liste... Na prevadzku je potrebne uvies - zakaz vstupu osobam mladsim ako 18 rokov, aby si nemala ziadne problemy )
    Nie celkom to musí byť pravda. Niektoré mestá v tomto smere majú obmedzenia. Týkajú sa reklamy, označenia firmy a podobne. Treba si to overiť na odbore podnikateľských činností prísl. mestského úradu.

    Lapko je offline (nepripojený) Lapko

    Lapko
    STRELEC
    Nie celkom to musí byť pravda. Niektoré mestá v tomto smere majú obmedzenia. Týkajú sa reklamy, označenia firmy a podobne. Treba si to overiť na odbore podnikateľských činností prísl. mestského úradu.
    Co sa tyka podnikania, staci mat maloobchod v rozsahu volnych zivnosti... Co s tyka schvalenia - otvorenia prevadzky, uznavam, ze to treba konzultovat s mestskym uradom.

    Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

    Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac Zita5
    KIAN
    Ahojte,
    zaujímalo by ma, či je potrebné na otvorenie sex shopu niejaké špeciálne povolenie od mesta alebo sa postupuje ako pri otvorení akejkoľvek prevádzky.
    Na danú tému som tu nenašla žiadny príspevok, tak dúfam, že nezačínam zbytočne novú tému.
    Za pomoc vopred ďakujem..
    Určite ani Teba neobíde kopec vybavovačiek zo zriadením takejto predajne , ale tak ako odporúčal Strelec , treba zájsť na MÚ - odd.podnikateľskej činnosti a tam dostaneš inštruktáž okolo otvorenia predajne . No možno budeš sama prekvapená , koľko povinností budeš mať .Ale netreba to podcenovať .

    Inak súhlasím so Strelcom .

    Danila je offline (nepripojený) Danila

    Vylúčený člen Danila
    luigi72 Pozri príspevok
    aj ja by som chcel, len neviem ako
    A čo také Ti prišlo na chuť?

    luigi72 je offline (nepripojený) luigi72

    luigi72
    Chcel by som zacat v tejto oblasti podnikat, lebo v nasom okoli taky kamenny obchod nie je. Len neviem, ako na to. Co vsetko k tomu treba? Odkial objednavat tovar? Je to vobec rentabilne? Som uchylak? Nie, nie som. Ma niekto skusenosti s prevadzkou sexshopu?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.