Zavrieť

Porady

CHiropraktik János Olajos v Ba

Prosím Vás, je tu niekto, kto vyskúšal pri problémoch s chrbticou chiropraktika Jánosa Olajosa z Maďarska v Bratislave? Aké skúsenosti máte s takouto liečbou? Vraj je výborný a veľa ľudom pomohol, tak hľadám niekoho, kto sa zveril do jeho rúk.
3 komentárov     zbaliť
atramka Poraďáci, ozaj toto nikto nevyskúšal a nepočul niečo o tomto pánovi?????
Boris Pengym Chiropraktika Jančiho Olajosa sme navštívili celá rodina, raz za týždeň je v našej prevádzke - fitnescentre. Sme s jeho liečbou maximálne spokojní. Je však nevyhnutné dodržať všetko, čo doporučuje - absolvovať liečbu 2x, dodržať 3 dni odpočinku po každej návšteve,... Môžem len doporučiť.
korela Čo sa myslí pod liečbou? Napravovanie?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    atramka je offline (nepripojený) atramka

    atramka
    Lujzi, toto som našla na nete aj ja , len som chcela zistiť či niekto nebol osobne a nemá svoju skúsenosť....... vieš všeličo sa popíše......... ale ďakujem, že si pridala...
    funky12 Ahoj, prosím ťa, bola sa skúsiť toho chiropraktika keď bol v BA? Lebo teraz tu má byť opäť a rozmýšľam, že by som to išla vyskúšať, len by som chcela vedieť názor od niekoho, kto to už vyskúšal :-)

    hauke je offline (nepripojený) hauke

    hauke
    CHCEM VAROVAT všetkých pred návštevou tzv.chiropraktika a pseudo liečitela Jánosa Olajosa.Ak si vážite svoje zdravie,nikdy k nemu nechodte a neriskujte.Hovorím z vlastnej skúsenosti.Bol som u neho a tak mi rozbil celu krčnú a hrudnú chrbticu,že som mesiac mal triašky,bolesti,nemohol vôbec pohnúť krkom a další mesiac ma dával do poriadku tentokrát už lekár chiropraktik,ktorý mi dal stavce na miesto.Lekár mi povedal,že tento Olajoš mi rozbil celý vegetatívny systém tela a mal som šťastie,že to nedopadlo horšie.Bola to pre mňa nočná mora,ktorú neprajem nikomu.Našťastie mi pomohol chiropraktik,ale lekár a postupne sa z toho dostávam.Takže radím radšej za cenu 80 eur,ktoré si zoberie a ešte vám poškodí zdravie,radšej chodte na masáž,alebo vyhladajte odborníka,ktorý má certifikát a nesie za to aj zodpovednosť.
    alaya1 trebalo ti hned k odbornikovi ist, nie takych sarlatanov navstevovat. Snad sa ti polepsi.
    bumerang taky se mě ted stalo to samé co panu hauke a nevím oho mám požádat o pomoc neznáte někoho kdo by mě pomohl s páteří , taky mám ted velké bolesti kvuli Jánošovi

    dusansl je offline (nepripojený) dusansl

    dusansl
    Dobrý deň prajem všetkým návštevníkom hľadajúcich radu k téme ,,zdravie"
    hoci správnejšie by bol - návrat porušeného zdravia"
    Tak a teraz k téme.
    Hoci si nasledujúcu skutočnosť u nás hádam nik neuvedomí, za poruchy s kĺbmi,kosťami, všetkými článkami kostry - teda aj chrbtice je dlhodobý - (rozumej niekoľkoročný) chronický nedostatok kalcia v organizme. Hádam nie je potrebné zvlášť zdôrazňovať, že Ca je jem jedným zo základných prvkov bez ktorého dostatku nie je možný žiaden život.
    V praxi to vyzerá takto, nedostatok Ca sa snaží ľudské telo nahradiť uberaním s tých miest, kde ho je ,,dostatok" teda v prvom rade zo synoviálnej tekutiny v kĺboch, neskôr a z chrbtice ect.ect. neskôr idú na rad chrupavky a pod.
    Teda ak sa vplyvom odčerpávania Ca zníži množstvo chrupavky na platničkách a jednotlivých článkoch chrbtice , začnú sa aj problémy. Platnička prestáva plniť svoju funkciu a tým stráca aj chrbtica svoju stabilitu. poruší sa jej prirodzená os a začne tlačiť na ktorýsi z nespočetného množstva nervov a ich zakončení. začnú bolesti, vedúce k neskorším zápalom a dlhodobým niekedy mnoho mesačným bolestiam . Nasleduje strata schopnosti pracovať a pod.
    Cesta k zdraviu môže byť aj takáto:
    navrátiť platničky na pôvodné miesto,
    niekoľkomesačným doplňovaním Ca, doplniť jeho hladinu a tým aj doplniť pôvodnú hrúbku na miestach ktoré boli už poškodené
    Do ďalšieho života zmeniť formu potravy tak, aby sa do tela dostávalo toľko živín a v takej podobe v akej ho ľudské telo môže prijať
    prosím, neužívajte vitamíny ktoré Vám núka farmácia, telo ich nevie spracovať a keď , tak len v max 10% množstve, zostatok do tela dodaného zaťaží organizmus

    Čo sa týka chiropraktikov, tých ozajstných je naozaj málo. Jedna z nich zaoberajúca sa takouto činnosťou s generačnými rodinnými praktickými tradíciami žije v Horných Orešanoch. Má výbornú povesť ale aj ona je len človek, napráva ale nerobí zázraky.
    mnoho šťastia praje Dusansl

    CHiropraktik János Olajos v Ba

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.