Zavrieť

Porady

vnutorny datum v Omege

Vie mi niekto povedat co zobrazuje vnutorny datum v programe Omega.....vpravo hore....? Ja tam mam stale 1.1.2006....januar....aj ked uz uctujem vo februari....mam ho nejako zmenit? Alebo sa ma nejako uzatvorit mesiac..a potom sa zmeni?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

    Lubica3
    Vnútorný datum - si myslím, je dátumom posledného aktuálneho upgradu, ktorý tam máš stiahnutý. Ale netvrdím to na 100%.... Meníš si len to okienko vedľa - účtovné obdobie, podľa toho, aký dátum účtuješ.

    Lubica3 je offline (nepripojený) Lubica3

    Lubica3
    Hneď to aj beriem späť, nie je to dátum upgradu, ten je pod tým! Podľa všetkého je to dátum počiat.stavov - keď máš účto preklopené z min. roka, tak ti to bude ukazovať celý rok 1.1.2006, min. rok mám celý pod dátumom 1.1.2005 - aspoň u mňa....

    Reina je offline (nepripojený) Reina

    ja som ja o:) Reina
    vnútorný dátum je možné hocikedy zmeniť, doplnenie jednotlivých dátumov v programe sa dá nastaviť práve podľa tohto dátumu. Napr. idem nahadzovať pokladničné doklady za jeden deň, tak zmením vnútorný dátum na xxxx a môžem si nastaviť doplňanie dátum v pokladni podľa vnútorného dátumu. /Možnosti a nastavenie formulára./ Ak si ho celý rok nezmením, je rovnaký a vôbec mi nič v programe neovplyvňuje. Podľa mňa je tam práve na túto možnosť

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Reina
    vnútorný dátum je možné hocikedy zmeniť, doplnenie jednotlivých dátumov v programe sa dá nastaviť práve podľa tohto dátumu. Napr. idem nahadzovať pokladničné doklady za jeden deň, tak zmením vnútorný dátum na xxxx a môžem si nastaviť doplňanie dátum v pokladni podľa vnútorného dátumu. /Možnosti a nastavenie formulára./ Ak si ho celý rok nezmením, je rovnaký a vôbec mi nič v programe neovplyvňuje. Podľa mňa je tam práve na túto možnosť

    supeer rada, dííík - ja stále mením systémový dátum v PC ak ešte doúčtovávám rok 2005 - aby som toľko nevypisovala dátumy... toto je super pomôcka!, už to nemusím prestavovať v systéme ale len v Omege:p
    oceňujem

    vnutorny datum v Omege

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.