Zavrieť

Porady

Prepadnutý strop 3

Dobrý den prajem poradaci .Chcel by som vás poprosit o radu . Prišla my vyzva aby som sa vyjadril ohladom prepadnuteho stropu ako som tu už uviedol predtím.Vyjadrit sa vyjadrim len ma zarazil posudok statika budem citovat Konštrukcia vykazujevelmy nízku pevnostbetonovej vrstvyobrovske chvenietejto konštrukcie už pri malych pohyboch vrchna betonova vrstva bola do polovice sprachnivena takže treba nadbetonovat .
ako sa da zistit že beton nie je beton ale škvarobeton volnym okom sa neda treba urobit sondu .pri takomto chveni som asi aj ja sam ohrozoval rodinu a určite by sme zbadali on aj realitačka boli tam niekolko krat že strop spadne neviem ako na neho stači napisat že ja som nemal ako zistit za rady vopred dakujem z Pozdravom Gerlach sory za pravopis
Kvaka Tu je o tom viac, asi sa jedná o túto stavbu? http://www.porada.sk/t190618-p4-prepadnuty-strop.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Ak nie sú peniaze a treba právnika... http://legalaid.sk/ je to štátna inštitúcia pre sociálne slabších, treba si preštudovať, či sa ich služby vzťahujú aj na vás. Alebo sa potom oplatí "poistiť" tu: das.sk ... otec takto rieši všetky problémy (cez das), platí sa tam nejaký ročný poplatok ako poistenie a zastupujú vás myslím aj pred súdom. Každopádne, ako už bolo v predošlej diskusii, ak nie je v zmluve alebo jej dodatku výslovne uvedené, že je tu taký a taký strop, ide to mimo vás. Advokát je len postrašenie. Pri rekonštrukcii treba zistiť NAJPRV, aké sú možnosti a tomu prispôsobiť stavebné práce. Nehovoriac o tom, že pri nadstavbe treba projekt a povolenie, pokiaľ viem. Možno až na pár výnimiek. A pri projekte treba vyjadrenie statika ešte skôr, než sa začne niečo búrať

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.