Zavrieť

Porady

...NOKIA ASHA- 203...komunikácia mobilu a pc..

..prosím vás, ako nastavím v tejto Nokii veľkokapacitný modem?..lebo nedarí sa mi presun dát z počítača do mobilu,nedáva možnosť,vždy ma odkáže na NOKIA OVI suite...tak som tam šla, je to program pre aplikácie a komunikáciu pc a mobilu....ale predsa na to, aby som mohla z počítača stiahnuť hudbu do mobilu nemusím mať softvér!..či?..

(v starej tehle sa to dalo nastaviť v nastaveniach tá veľkokapacita, ale tu nie a nie!..a ja chcem hudbu do mobilu...prosím pekne...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...nečítaš?..toto viem aj ja...suite je softver,ktorý musím stiahnuť...veľkokapacitné nastavenie nepotrebuje softver...chápeš, že chcem nejakú inú možnosť, nie softver..a to potrebujem vedieť!..a ani bluetooth nekomunikuje s počítačom...
    ..on ten softver vraj strašne spomalí počítač,posťahuje kadečo,nedoporučuje sa veľmi..

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    pepsikova
    ...nečítaš?..toto viem aj ja...suite je softver,ktorý musím stiahnuť...veľkokapacitné nastavenie nepotrebuje softver...chápeš, že chcem nejakú inú možnosť, nie softver..a to potrebujem vedieť!..a ani bluetooth nekomunikuje s počítačom...
    ..on ten softver vraj strašne spomalí počítač,posťahuje kadečo,nedoporučuje sa veľmi..
    citam, spominala si len jeden program - ktory ani ja nepouzivam - a Nokia Suite sa da vypnut, nebezi ti potom stale v pozadi

    bluetooth treba nastavit, zviditelnit obidve zariadenia a sparovat

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..no, tak som to stiahla, registrovala sa tam v tom Nokia suite a nakoniec sa dozviem, že do Nokia ASHA sa nedajú kopírovať záznamy skladieb cez Nokia suite...takže do koša šmarím!..

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..jooj, no cez kábel dá len možnosť z mobilu do počítača ...spätná väzba neexistuje...a nastavenia som vyskúšala všetky, aj všetky možné kombinácie,funguje scanner, kamera a word pri prenose dát do pc...a nikde nemá možnosť nastavenia toho veľkokapacitného,cez ktoré išlo všetko hore-dolu...asi tak...
    ...ďakujem....

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    pepsikova
    ..jooj, no cez kábel dá len možnosť z mobilu do počítača ...spätná väzba neexistuje...a nastavenia som vyskúšala všetky, aj všetky možné kombinácie,funguje scanner, kamera a word pri prenose dát do pc...a nikde nemá možnosť nastavenia toho veľkokapacitného,cez ktoré išlo všetko hore-dolu...asi tak...
    ...ďakujem....
    blutetutut nejde vôbec..


    (

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ..no, Juraj,ja som chcela len jeden soundtrack,prerobený do MP3 dať ako melódiu zvonenia-čiže stiahnuť hudbu...to by malo stačiť...inú hudbu tam dávať nebudem jakživ, lebo ja mobil nemusím nijakovsky!..nakoniec sa mi to podarilo dostať tak, že som pustila hudbu, nahrala normálne z reproduktora do mobilu, potom dala ako nahrávku pre tón zvonenia a fičí to jednabáseň!..
    ..lebo neviem kto vymýšla tie uložené tóny, ale ja mám z nich stavy nervov a vôbec na ne neviem reagovať...asi tak..
    ..moja pamaťofka má 8GB,pre mňa až moc!..

    ..ten veľkokapacitný modem to je nastavenie mobilov pre prenos dát z pc do mobilu a späť,mala som to v starej tehle..a fičalo..

    pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

    ...originál... pepsikova
    ...nevypína..musíš to odinštalovať... v menu "štart" máš " prístup k programom...odinštaluj a pôjde dobre..

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pepsikova
    ...nečítaš?..toto viem aj ja...suite je softver,ktorý musím stiahnuť...veľkokapacitné nastavenie nepotrebuje softver...chápeš, že chcem nejakú inú možnosť, nie softver..a to potrebujem vedieť!..a ani bluetooth nekomunikuje s počítačom...
    ..on ten softver vraj strašne spomalí počítač,posťahuje kadečo,nedoporučuje sa veľmi..
    ...máš pravdu , respektíve tí ostatní ...
    PC Suite spomaľuje ...

    Pokiaľ som mal tie Nokie , tak som sa normálne cez Total Commander pripojil ...
    Tak isto fungujem aj teraz pri HTC ...

    Ibaže nechoď cez blutetutut , ale pripoj sa klasicky , cez kábel ...
    Po pripojení sa Nokia bude pýtať na pripojenie , nuž len čítaj ponuku a pokračuj v tom potrvdzovaní ...
    Za pár minút budú mašiny prepojené ....

    P.S.:
    ...ak sa nezadarí hneď na prvý pokus , tak opakovanie je matkou múdrosti ...

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pepsikova
    ..jooj, no cez kábel dá len možnosť z mobilu do počítača ...spätná väzba neexistuje...a nastavenia som vyskúšala všetky, aj všetky možné kombinácie,funguje scanner, kamera a word pri prenose dát do pc...a nikde nemá možnosť nastavenia toho veľkokapacitného,cez ktoré išlo všetko hore-dolu...asi tak...
    ...ďakujem....
    ...spomínaš veľkokapacitný modem ...
    To znamená čo ???

    Nemalo by ísť o tú pamäťovú kartu ???
    Aká je teraz momentálna kapacita tej karty ???

    Lebo parametre 203 sú :

    rozměry a hmotnost: 115 × 50 × 13,9 mm, 90 g
    displej: 2,4'', odporový TFT LCD, 240 × 320, 167 DPI
    sítě: GSM, GPRS, EDGE
    konektivita: microUSB, žádná, Bluetooth 2.1
    paměť: 10 MB, microSDHC, baterie: 1 020 mAh
    procesor: neuvádí se
    operační systém: Nokia Series 40 Developer Platform 1.1
    fotoaparát: 2MPx (1 600 × 1 200), video (176 × 144)
    http://www.mobilmania.cz/clanky/noki...5/default.aspx

    Tá pamäť je neskutočne malá ...
    Na tie silnejšie súbory potrebuješ minimálne 8 GB kartu ...a vôbec , či sa aj dá nejaká dať ...

    ...šak pokukaj aj na You Tube
    http://www.youtube.com/results?searc...be.baaAE945d8Y

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    pepsikova
    ..no, Juraj,ja som chcela len jeden soundtrack,prerobený do MP3 dať ako melódiu zvonenia-čiže stiahnuť hudbu...to by malo stačiť...inú hudbu tam dávať nebudem jakživ, lebo ja mobil nemusím nijakovsky!..nakoniec sa mi to podarilo dostať tak, že som pustila hudbu, nahrala normálne z reproduktora do mobilu, potom dala ako nahrávku pre tón zvonenia a fičí to jednabáseň!..
    ..lebo neviem kto vymýšla tie uložené tóny, ale ja mám z nich stavy nervov a vôbec na ne neviem reagovať...asi tak..
    ..moja pamaťofka má 8GB,pre mňa až moc!..

    ..ten veľkokapacitný modem to je nastavenie mobilov pre prenos dát z pc do mobilu a späť,mala som to v starej tehle..a fičalo..
    ....hehehehe....

    Si rovno mohla povedať ...
    Aj ja som tak dával onehdá do Nokia 5800 XpressMusic...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.