Zavrieť

Porady

Ako sa mam branit,ak pri sexe som bola nahravana osobou,s ktorou bol sex,a co mam urobit,zabranit tomu aby to zverejnoval na mojom pjracovisku aj s nahymi fotkami?

Anketa: Ako sa mam branit proti zverejneni milostneho videa bez suhlasu protistrany-mna ?

Počet hlasujúcich
0. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Akym paragrafom sa mam branit?

    0 0%
  • Na koho sa mam s tymto problemom obratit?

    0 0%
  • Mozem ziadat za nezelane nahravanie sexu penazne bolestne?

    0 0%
  • Da sa to riesit v tichosti bez toho aby sa to dostalo medzi ludi?

    0 0%
Hlasovanie s viacerými možnosťami.
prosim som zufala pomozte mi prosim.
avalik a toto je anketa??
korela Ak nie si prvá, tak chlap si našiel dobrú zárobkovú činnosť, len čo je pravda.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    .....hm .....
    Nuž , pre druhý krát si poriadne rozmysli , s kým sa stretávaš v posteli....
    Nespomínam už a ani sa nezmieňujem , že hrátky v posteli sa nahrávajú ( keď už vôbec ) s partnerom ,ktorého poznáš určitú dobu ...
    Normálny partner aj po rozchode takúto skutočnosť nevykoná...

    Zabrániť môžeš ,čoby nie ...buď po dobrom - môžeš aj šéfa osloviť so sťažnosťou , no šak aj tento sa rád pozrie na nejaké to foto a či video ...
    Druhá varianta je podanie žaloby na súd a tam sa dá celkom pekne argumentovať a aj nejaké odškodné získať ...
    Ale jedno a aj druhé je potrebné dokázať .
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Little girl je to cudzi clovek. nie kolega. uchylak co vyuzil slabu chvilu a ponukol financnu odmenu. este som musela zobrat 11 000 od banky uver aby mi dal pokoj a nestaci mu to. radsej sa zabijem ma aute. tak strasne sa hambim
    Little girl mam len 23 on 32
    misoft Takže ešte aj vydieranie sa k tomu pridružilo? Tu už nerozmýšľaj a konaj - tr. oznámenie na onoho úchyláka - vydieranie, poškodzovanie dobrého mena, porušenie súkromia - nájde sa toho do aleluja.
    buchač Sa čítaš, čo píšeš ??????????????
    Radšej už ďalej fakt nekomentujem , lebo si sadneš do auta a pôjdeš sa "povoziť "........
    pavol54 Tak čo nutne si to potrebovala, alebo si potrebovala nutne peniaze. Pri sexe spojenom s peniazmi musíš počítať so všetkým aj s tým že jeho počiatočný vklad sa vráti aj s úrokmi
      zbaliť

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    ....mne sa "paci " ze....slaba chvilka a cudzi clovek......a keby to bol kolega uz asi nie je cudzi...... :-)))).....pomoc toto co je za zmýšľanie.....
    misoft Stačí pár hlavohrudí + to čo musela dávať jemu, dať "tvrdým" chlapcom - úchylák doúchylakuje - možno i bimbasa radšej "odovzdá".

    pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

    pavol54
    Jedna mala slabú chvíľu tak sa dala na stopa po chvíli hovorí pánovi čo ju zviezol že ak jej nedá 500€ tak si roztrhne blúzku a povie že ju znásilnil( 2 roky to istia) jeden jej tiež povedal že dá len si dotankuje a na pumpe jej prehral nahrávku z mobilu nenahlásila svynajenna

    Ako sa mam branit,ak pri sexe som bola nahravana osobou,s ktorou bol sex,a co mam urobit,zabranit tomu aby to zverejnoval na mojom pjracovisku aj s nahymi fotkami?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.