Zavrieť

Porady

www.skvelazlava.sk

Dajte si pozor na zlavovy portál skvelazlava.sk - nič si od nich ne objednávajte. Sú to podvodníci, nereagujú na emaily, nezdvíhajú telefóny a nerozosielajú tovar
Usporiadat
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

...a čo majú rozosielať?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
jarubi jarubi

jarubi je offline (nepripojený) jarubi

www.skvelazlava.sk su podvodnici !!! okradaju ludi !!! tovar, ktori si od nich objednate, zaplatite vam doruceny NIKDY NEBUDE !!! nedvihaju telefony, neodpovedaju na maily... su to zlodeji !!!
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

jarubi
www.skvelazlava.sk su podvodnici !!! okradaju ludi !!! tovar, ktori si od nich objednate, zaplatite vam doruceny NIKDY NEBUDE !!! nedvihaju telefony, neodpovedaju na maily... su to zlodeji !!!
...ešte raz, aký tovar by ti mali doručovať. Zľavové stránky ti len doručia kupón ktorý odošleš poskytovateľovi zľavy. Stránka nemá žiadny tovar. Môžu ti maximálna neposkytnúť kupón
0 0
jarubi jarubi

jarubi je offline (nepripojený) jarubi

Ved predsa tovar mam objednany u nich, oni poslali mail, ze dakuju za objednavku a ze tovar bude dodany do ... dni. ale presli uz mesiace a tovaru nikde, peniaze nikde, kontakt s nimi je nemozny... su to podvodnici, je vela podobnych diskusii o tom, ze su to podvodnici!!! Sponzoruje sa im zivot
0 0
veronikasad veronikasad

veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

jarubi
Ved predsa tovar mam objednany u nich, oni poslali mail, ze dakuju za objednavku a ze tovar bude dodany do ... dni. ale presli uz mesiace a tovaru nikde, peniaze nikde, kontakt s nimi je nemozny... su to podvodnici, je vela podobnych diskusii o tom, ze su to podvodnici!!! Sponzoruje sa im zivot
http://www.skvelazlava.sk/ako-funguje-skvelazlava-sk

Ako si doprajete najlepší relax, či najsilnejší adrenalín za extra nízku cenu?

Veľmi ľahko a rýchlo. Získanie skvelého zážitku pre vás a vašich blízkych vám nezaberie ani tri minúty!

Vyberte si zľavu, po kliknutí na ňu si pozrite podrobnejšie informácie.
Ak vás zaujme, kliknite na Kúpiť a postupujte podľa jednoduchých inštrukcií.
Okamžite po prijatí platby vám e-mailom pošleme kupón, ktorý stačí vytlačiť.
Zľavu využijete tak, že vytlačený kupón predložíte poskytovateľovi služby.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

jarubi
Ved predsa tovar mam objednany u nich, oni poslali mail, ze dakuju za objednavku a ze tovar bude dodany do ... dni. ale presli uz mesiace a tovaru nikde, peniaze nikde, kontakt s nimi je nemozny... su to podvodnici, je vela podobnych diskusii o tom, ze su to podvodnici!!! Sponzoruje sa im zivot
a aký tovar?
0 0
jarubi jarubi

jarubi je offline (nepripojený) jarubi

staci ak si kliknete ich stranku... a ku kazdemu tovaru je moznost diskusie... tam je vidno ze ziaden tovar nie je dodany a u kazdeho rovnako nereaguju na maily, telefonaty. To nehovorim o tom, ze som sa niekde docital o tom, ze si jedna pani od nich objednala dovolenku...
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

znovu sa pýtam,aký tovar ti majú dodať? oni nepredávajú tovar,oni predávajú kupóny,kupón si uplatníš u obchodníka,ktorý poskytuje zľavu!
Môže to byť aj podvod,že nemajú žiadne zmluvy s obchodmi,ale to nič nemení na tom,že žiadny zľavový portál ti nepošle žiadny tovar.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Stále melie to svoje! Ale nič konkrétne.
Oni sú len sprostredkovatelia (niečo ako medzičlánok) - oni žiaden tovar nemajú!
Veď aj tu:
http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=183810&SID=5&P=1 majú napísané:
kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu
sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
teda nič vlastné. Oni za tvoje peniaze zakúpia tovar od výrobcu (a často bez DPH - preto lacnejšie) a potom ho posunú ďalej (teda ako kedy ). Často sa stane, že výrobca im nič nepredá, no oni si peniaze nechajú, dúfajúc, že sa to vyrieši.
Podvodníci - trochu silné slovo - možno nedôslední, nedodržujúci dobré obchodné praktiky.

Ale máš predsa možnosť oznámiť ich "spôsob predaja" SOI, DR SR i Živnostenskému úradu. A pokiaľ by to bola suma vyššia ako 266€ - ešte je tu polícia a trochu razantnejšie riešenie.

Ale takto vyplakávať sa tu na Porade - my to za teba nevyriešime!
Takže tu neplač, ale radšej konaj - my ti tvoje peniaze nevrátime, to si musíš vybaviť sám!
1 0
jarubi jarubi

jarubi je offline (nepripojený) jarubi

Ja sa v ziadnom pripade nestazujem iba som sa pridal k tomu prvemu typkovi... ktory ma pravdu. ludia z toho portalu su podvodnici!!! nie je to silne slovo a ja sa nerozculujem, nemusim ani prstom pohnut, pretoze tolkych ludi okradli, ze sa to uz riesi co mna velmi tesi !
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Naozaj?
jarubi
www.skvelazlava.sk su podvodnici !!! okradaju ludi !!! tovar, ktori si od nich objednate, zaplatite vam doruceny NIKDY NEBUDE !!! nedvihaju telefony, neodpovedaju na maily... su to zlodeji !!!







Ved predsa tovar mam objednany u nich, oni poslali mail, ze dakuju za objednavku a ze tovar bude dodany do ... dni. ale presli uz mesiace a tovaru nikde, peniaze nikde, kontakt s nimi je nemozny... su to podvodnici, je vela podobnych diskusii o tom, ze su to podvodnici!!! Sponzoruje sa im zivot
A toto je čo? Básnička?

Nelakuj nám tu mozgy!
0 0
jarubi jarubi

jarubi je offline (nepripojený) jarubi

Ved som pisal, ze som chcel reagovat na to, co pisal prvy typek aby ludia vedeli o koho sa jedna. Hlavne je, ze sa to uz riesi a nic ma netesi viac
0 0
Marcela Čečinnka Černá Marcela Čečinnka Černá
už je podané trestné oznámenie, už sme boli aj vypovedať na polícii
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať