Zavrieť

Porady

Podvod alebo nie?

Ahojte ľudia!
Naposledy upravil Matúš Ravas : 13.08.13 at 07:43
10 komentárov     zbaliť
Michal Kocis Ved z cudzieho krv netecie nie? Preco nevytvoris nieco ty? Si to kupoval s tym zamerom ze poziadas o vratenie penazi a este mas tu drzost to zavesit na internet? Hajzlik nenazrany. Ale ak nevies tak existuje autorsky zakon a ja som ti nedal povolenie na sirenie mojich produktov. Podavam trestne oznamenie a toto ta vyjde draho.
Michal Kocis Uz je to par rokov a rozhodol som sa zverejnit tieto informacie na mojej web stranke zadarmo. 51 sposobov ako zarobit na internete si mozete precitat na http://www.akozarobit.sk/sposoby-ako...-na-internete/.
Dáša_ Takto to poviem - knihu som si prečítala. Považujem sa na internete za "starú páku" - (len pre zaujímavosť, prvé komerčné dáta som cez internet posielala do ameriky niekedy koncom roku 1993, tuším to bolo pomocou sanetu). Na internete už skoro 10 rokov zarábam, tak, že ma to vcelku v pohode uživí - mám rozbehnutých viacej veci. Napriek tomu musím povedať, že ma Michalova kniha inšpirovala. Jasne, nie je to štylistický zázrak, sú tam aj vecné chyby, aj pravopisné. Ale to ma vôbec neruší. Našla som tam iný pohľad na to, o čom premýšľam už asi pol roka.
A ešte by som k tej knihe dodala, nech robí človek čokoľvek - mala by to byť vec, čo ho baví, o ktorej niečo vie. Ku ktorej má čo povedať. Potom je všetko ľahšie.
kopretinka dať linky na fotobanky .....a tvrdiť,že to je ľahký zárobok,netreba mu venovať skoro žiadny čas a zarobí sa na tom kopa peňazí........je prinajmenšom klamanie.
Dáša_ nie je všetko pre každého kto má dobré oko na super zábery, verím, že zarobí a celkom ľahko. Ono je to pri všetkom... aj pri písani reklamnych článkov, aj pri recenziach. Stále platí podľa mňa to, čo som povedala vyššie - musíš mať čo povedať. Darmo budem chcieť robiť recenzie kníh, keď som spolu s povinným čítaním prečítal 10 kúskov. A potom už len telefónne zoznamy a vkladné knižky
kopretinka Dáša,ty sa rozumieš do fotenia? lebo mať oko na toto vôbec nestačí
Dáša_ ja len tak okrajovo - ale mám známu, ktorá to oko má. A sledujem ju od kúpenia prvého lepšieho foťáku a prvého profesionálneho svetla. A jej fotky fakt stoja za to. Verím, že by uspela aj tým, že predá svoje zábery do fotobánk. Len tak povedľa, nie samozrejme ako jediný zdroj príjmu.
kopretinka aha,takže o fungovaní fotobanky nevieš nič.....
Dáša_ jasne o tom nič neviem, keď budem potrebovať, tak budem zisťovať.
Mne skôr ide o to, že som tam našla trochu iný pohľad na vec, kotá ma zaujíma. Ani by ma nenapadlo pozrieť sa na to takto - keby ma napadlo, tak si informacie najdem. takto ich už viem
Jasne, ze tam bolo vela nepresnosti, nejasnosti. Ale mne osobne to nieco dalo.
Matúš Ravas
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

    KoxXxo
    To bolo praktické cvičenie, prvá lekcia!

    Hlasovalo 6 pouzivatelov

    Užitočné (6)
    taiko, Charon, kopretinka, mareko, misoft, Dáša_
    6
    Emka Roman Za 39 € ??? Jak zadarmo.

    Ja som mal kedysi niečo v oblasti zmenárenstva. A polhodinové cvičenie ma vyšlo na 140 000 Sk !
    Matúš Ravas Nechcel by som...

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    http://www.akozarobitnainternete.sk/obchodne-podmienky/

    Nemusis cakat na odpoved,aby si nepresvihol lehotu. To nemaju uvedene v obch.podmienkach,aby si cakal na odpoved. Knihu a vsetko co ti poslali k nej pekne zabal a posli im to na adresu aku udavaju v obch.podmienach.
    Jedine ak by ti peniaze neposlali vcas, tak sa obrat na SOI, nech ich preveria.

    PS: Cudujem sa, ze niekto naleti na kupu tej knihy. Uz len prva strana tej web-ky je laicka,vulgarna,vtierava a podozriva.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft S tým PS súhlasím - len naivný by na to skočil (žiaľ - je ich dosť).
    Michal Kocis Och boze, nechapem co by malo byt v 21 storoci naivne na kupe informacii cez internet? Ale uznavam ze ta webstranka by mohla byt trochu presvedcivejsia. Ked sa mi bude chciet, tak ju trochu vyladim.
    misoft Naivné? Skôr hlúpe! Kupovať informácie, ktoré sú verejne dostupné, od stránky, ktorá si ich len okopíruje a potom predáva. Viete, ako sa tomu vraví? O**b!
      zbaliť

    luja5 je offline (nepripojený) luja5

    luja5
    Ahoj človek!
    "Ahojte ľudia!" nie je podvod .

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Všetko , čo je na uvedenej stránke zvýraznené tým červeným (okrem troch úvodných otázok ) Ťa malo varovať , že je to odrb ...

    Čo máš robiť ???
    Dlab na to , šetri si nervy ...

    Ale sebakritika je pekná vlastnosť ...

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Sadnime si všetci za PC a zarabajme na internete 3 tisic dolarov a viac. Len kto nam navarí?
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    buchač ....mne by stačila aj tisícka .....
    duves neboj, najdu sa aj takí, čo 3 stovky by brali za tukanie do klavesnice
    julysak A ja blbec zadarmo
      zbaliť
    Dobry den, preco si kupujete moje produkty, ked viete ako zarabat peniaze na internete??? V emaile ste mi napisal ako dovod pre vratenie penazi, ze je to pre vas zlozite a neprehladne vysvetlene, tu pisete ze vsetko ste uz davno vedel... Zaujimave, ze ini ludia su spokojny a este nikto okrem vas nepoziadal o vratenie penazi. A tiez je zaujimave ze hned po stiahnuti produktov mi pisete ze chcete vratit peniaze a ked vam do hodiny neodpovedam, tak mi posielate 20 agresivnych emailov s nadavate mi do odrbavakov? Mimochodom peniaze som vam posielal spat na PayPal a nie na cislo uctu ktore ste mi dal...
    Naposledy upravil Michal Kocis : 12.08.13 at 00:17
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    kopretinka ľudia sú spokojní? Nie,iba sa hanbia si priznať,že sú takí sprostí a naleteli..
    Matúš Ravas Presne )
    Matúš Ravas A mimochodom, mohli ste si nastaviť nejakú automatickú odpoveď na e-maily že nie ste doma a že nebudete odpovedať na e-maily. Na Gmail sa to dá, aj na Yahoo!, na Zozname. Ak by mi prišiel e-mail napr: " Dobrý deň. Ďakujem že ste ma kontaktovali, ale práve vám nemôžem odpovedať pretože som v zahraničí. Zo zahraničia prídem 12.8 a ihneď ako bude možné, Vám odpíšem." Takýto e-mail keby mi prišiel tak by som vám nenadával ale počkal by som. No ako by ste sa cítili keď by Vám nikto neodpovedal, a chceli by ste naspäť svoje peniaze? Tak som napísal veľa e-mailov (v jednom bola nadávka) nech mi vrátite peniaze. Až dnes mi prišiel e-mail že mi posielate peniaze a zároveň e-mail od PayPalu že mi naň došli peniaze (mimochod 1,75€ a neviem prečo, pýtam sa tu:http://www.porada.sk/t222171-co-znam...ml#post2394732). Takže takto.
    misoft Pretože nevie posielať cez i-banking, tak radšej takto PayPal.
      zbaliť
    misoft No má tam toho neúrekom - potom je jasné, prečo "nestíha"
    http://www.orsr.sk/vypis.asp?ID=174956&SID=8&P=1

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    Tak by som Matúš povedala, skús takú knihu napísať sám. Ak bude len trochu motivačá, ľudia také kupujú stále. Aj ke´d je pravda, že čítaním takýchto kníh zarobí hlavne autor knihy

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.