Zavrieť

Porady

Máte hotové vlastné DP???

Keď tu tak svorne vzdycháme nad množstvom nedokončených daňových priznaní, napadla ma otázka - a vlastné už máte?

Ja nie . Samozrejme za vlastné považujem ešte - DP môjho spolubývajúceho, jeho kolegu zo združenia ,s.r.o. kde som spoločník, DP krstého otca staršieho syna, ....
Usporiadat
cacka cacka

cacka je offline (nepripojený) cacka

účtovník, mzdár
Ja ešče jedno...ale také nekomplikované B...
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Ja som odložila na 30.6.Momentálne je pre mňa prednejšie zaplatiť stravné lístky (aby som mala do nákladov) ako dane.Celkom fajn,že sa dá.
0 0
bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Aj ja som odložila Nestihám a tiež musím našetriť na daň
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ja som tiež čo to poodkladala. Aj by som bola možno postíhala, ale keď klienti nedodajú podklady, načo sa stresovať
0 0
jamis jamis

jamis je offline (nepripojený) jamis

Ja som si myslela, že mám koniec 28.3. a hop...včera jeden pán volal, či by som mu neurobila DPPO. Ešteže je tá firma už 2 roky nulová. A samozrejme musím dorobiť svoje. Pošlem elektronicky. Cez víkend som sa trocha zrelaxovala na záhradke, takže v pohode... žiadna panika.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
ešte 4 poznámky a hotovo.............
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
Mne sa tento rok podarilo podať moje daňové 29.3., aj daň zaplatiť. Takže som oproti minulým rokom v predstihu, vždy dávam moje 31.3. A okrem toho som teraz odoslala posledné poznámky, takže konečne veget!...... Do zajtra...
0 0
LukyKs LukyKs

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

KEJKA
ešte 4 poznámky a hotovo.............
Ja iba moje poznámky
(a závierku tuším)
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zrovna som natrafila na môj príspevok z minulého roku .....takže tento rok som sebe nestihla spraviť DP , podala som oznámenie o predĺžení lehoty .Z prechádzajúceho môjho minuloročného príspevku to znamená , že niekde je chyba .....skúsim hádať v kom a v čom .
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať