Zavrieť

Porady

DzMV za sukromne vozidlo manzela konatelky sro

manzelia maju BSM, manzelka nie je zamestnanec sro, iba ako konatel sro. Vedie knihu jazd, ma blocky z PHM, cestaky na kazdy den 365dni, zaplati dan za 365 dni, uplani 100% PHM + nahradu na km. Uvazujem spravne? dakujem.
7 komentárov     zbaliť
veronikasad Naozaj "koná" 365 dní v roku ?
marjankaj Dokonca aj víkendy a sviatky?
tictac7 konateľ koná 365 dní v roku 24 hodín denne, 60 minút za hodinu, 60 sekúnd za minútu = 8760 hodín = 525.600 minút = 31.536.000 sekúnd - sa Ti málo zdá? koná furt . no chúďa konateľ....
veronikasad A kedy potom spí ?
marjankaj Chcel by som vidieť tie cesťáky
Orsz No tak také som ešte nevidela ale ak je to tak ... tak 365 dní
startrun42195 Dakujem za plodne komentáre skoda ze ani jeden mi nepotvrdil, ci ANO alebo NIE, lebo .... sro prenajima nehnutelnosti v iných mestach a chodi sa starat, udrziavat areal, ci ´´riesit veci´´, po víkendoch, chodi hadzat inzeraty po okolitých dedinach ... ja som nepisala, ze robi 24 hodin, tu hodka tam hodka. ok nejake volne sviatky a dni sa najdu, ale to musíme kuk do knihy jazd a cestakov a tie veru neviem v akom su stave. No kazdopadne som rada, ze ste sa pobavili. Aby som bola uprimna poradu spred par rokov si pamatam inak (chodila som sem s inym nickom, lebo po MD uz som sa nevedela prihlasit, pokial si budete kontrolovat moju registraciu). chcela som byt slusna.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    DzMV za sukromne vozidlo manzela konatelky sro

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.