Zavrieť

Porady

Detský tábor

Chcela by som dať v lete dcéru do tábora. Má 7 rokov a bolo by to prvý krát. No a ja sa tak trochu bojím. Sama som bola v tom veku v tábore a bolo to v pohode. Ale mama je mama. Máte nejaké skúsenosti, mali ste dieťa v tábore?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    salsa je offline (nepripojený) salsa

    salsa
    Chápem, že sa bojíš svoje dieťa zveriť cudzím ľuďom . Aj ja som bola v podobnej situácii pred niekoľkými rokmi . Moje deti vyrásli s táborom TRALALAND , je tam veľa aktivít a čas tak rýchlejšie uteká . Aj starostivosť je dobrá aj strava výborná.

    otázka je offline (nepripojený) otázka

    účtovníčka otázka
    Mám 9 ročnú dcéru a minulé leto bola najskôr 1x v tábore z centra voľného času v Chorvátsku. Pri mori bola po prvý krát. Hneď na to išla do tábora u nás a po návrate zahlásila, že sa jej páčil viac. Bolo to cez agentúru Bombovo /www.Bombovo.sk/, je viac druhov táborov, aj zameraných na konkrétne činnosti. Sídlia v Nitre a vybavili sme to cez telefón.

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Minulý rok prišli kamoškine 2 deti a ďalšie 2 deti jej kamošky z Tralalandu so všami. Tak si vyber.

    My tiež zvažujeme. Ale Tralaland určite nie.

    Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

    Miriam.x
    Tiež by ma zaujímali vaše skúsenosti s detskými tábormi. Minulý rok mala známa dieťa v tábore "Slniečko", starostlivosť vraj bola veľmi dobrá, ale ubytovanie hrozné. Skrinky mali vysoko, takže všetky veci musel mať v taške (mal 6 rokov). Toto leto rozmýšľame o tábore "Prima leto", ale najskôr sa chcem pozrieť ako to tam vyzerá.

    Livia2 je offline (nepripojený) Livia2

    Livia2
    Pozrite aj www.ckfany.sk, neterky (13+8) boli dva roky po sebe a boli veľmi spokojné. Tento rok si to určite zopakujú znova.

    Miriam.x je offline (nepripojený) Miriam.x

    Miriam.x
    Livia2
    Pozrite aj www.ckfany.sk, neterky (13+8) boli dva roky po sebe a boli veľmi spokojné. Tento rok si to určite zopakujú znova.
    Pozrela som si tú stránku, vyzerá to naozaj pekne, ale je to až pri Košiciach, to je dosť ďaleko.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.