Zavrieť

Porady

Windows XP vsetky aktualizacie

Mam este pocitac, kde sa neda dat nic novsieho ako Windwos XP, teraz po konci podpory sa doporucuje preinstalovat, ale zaujimalo by ma kde mozno stiahnut vsetky aktualizacie od SP3 (tj vsetko po vydani SP3) a ako to aktualizovat offline, PC v ziadnom pripade nehodlam pripajat na internet.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    robo197 je offline (nepripojený) robo197

    robo197
    A co by sa nedalo dať nieco iné?
    Síce to neni 100% odpoved na tvoju otázku, ale:
    Odporucam na tvoj PC linux :
    http://www.linux.sk/index.php/Hlavná_stránka

    Linux je skoro ako XP, akurat, že oficialne máš zadarmo,a všetko vieš k tomu stiahnut.
    ja mam aj XP, aj Linux (Ubuntu) a nasiel aj tlaciaren, scan, co bol volakedy s vistou velký problem.
    (vo viste neboli ovladace)
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Martin28sk linux tam nemozem dat, lebo potrebujem aby mi fungovali stare aplikacie este z MS DOS... ale linux mam na druhom PC, takze viem ze je na dany ucel dobry, ale z tohto dovodu ho tam dat nemozem
    ኅዐኧሮቻ Na spustanie DOS-ovskych programov sa da pouzit linuxovy DOSbox, a na spustenie windowsovskych programov winbox. Mozno nie su uplne bezproblemove, ale mam obe platformy vyskusane a funguju....
    Ing. Ľubomír Janoška :robo197
    Pred x rokmi, keď som experimentoval s nejakým Linuxom, bol veľký problém s drivermi pre periférie - nájsť, viaceré vyskúšať. Je to teraz lepšie? Napríklad Ubuntu?
    robo197 Ing. Ľubomír Janoška ja mam aj ubuntu, no všetky drivery má : od tlaciarne az po siet karty, zvuk,atd.všetko same vyhladavalo,nainstalovalo.Co si tam pichnem, hned vie co to je...

    A po stiahnutí netreba hned nainštalovať, da sa aj z USB kuc vyskušat,bez toho, aby si odinštaloval XP, alebo 7 ku...
    Ing. Ľubomír Janoška :robo197
    ďakujem
      zbaliť
    Martin28sk ak su na marcovom dvd vsetky updaty od vydania sp3 do daneho datumu tak super, zachvilu vytvoria aj aprilovu verziu a potom to mozem pouzit.

    karakul je offline (nepripojený) karakul

    karakul
    Ako súvisí ukončenie podpory XP s potrebou jeho preinštalácie? Prečo by som ho mal preinštalovávať, keď funguje k spokojnosti všetko tak ako má?

    tu http://www.expertreviews.co.uk/softw...-other-updates máš návod, ako si môžeš vytvoriť také CD-DVD, ktoré bude obsahovať všetky aktualizácie... ak trocha pohľadáš na nete, najdeš to už aj hotové...
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    digehe1 neviem ci to mozem sem prilozit,,, takisto mam /mala som XP,vsetko mi zatial ide,len ked pouzijem internebaking vsetko vypise,len neodosle mi z uctu na ucet era,ukaze mi toto / Zoznam chýb:
    Neplatný formát sumy na prevodnom príkaze č.1
    Informácia pre príjemcu nesmie obsahovať diakritiku, môže obsahovať iba písmená A až Z, a až z, číslice a znaky +?/-)., na prevodnom príkaze č.1
    ale vsetko je dobre vypisane,a momentalne mi nejdu pisat pismena,ale miesto napr.trojka/#, patka %, ak bude treba vymazem ak mi to pojde,,, velmi dakujem,, a mam windows sedem......
    misoft Hele, pozri sa či nemáš prehodenú klávesnicu - pretože tieto znaky sa zadávajú pri stlačenom Shift-e v EN klávesnici. V EN klávesnici normálne hore sú čísla.
    digehe1 Ano prisla som na to bol ten problem ako pises vdaka
      zbaliť
    misoft Ovšem treba upozorniť - na vlastné riziko.....

    Windows XP vsetky aktualizacie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.