Zavrieť

Porady

Pasívny príjem

Ahojte buduje si tu niekto z vás pasívny príjem? Hľadáte nástroj, ktorí vám k tomu pomôže? Čo je lepšie, chodiť celý život do práce za stabilný príjem, alebo radšej raz v živote niečo zasejeme a to nám bude prinášať ovocie celý život? Ja som sa už rozhodol. A čo vy?
Usporiadat
Michael0 Michael0

Michael0 je offline (nepripojený) Michael0

Ja som zasial zlate semienka pred 5 rokmi. Uz je z toho 2-metrovy strom a 2kg uroda tehliciek toho roku. Tesim sa na dochodok, ked strom bude mat 20 metrov ;-)
2 0
Grizzly25 Grizzly25

Grizzly25 je offline (nepripojený) Grizzly25

Niektorí tvrdia, že pasívny príjem neexistuje, ale to je jedno. Pod takým pasívnym príjmom môžeme rozumieť aj investovanie do finančných aktív, z ktorých plynú dividendy/kupóny.

Áno, ja si budujem pasívny príjem. Aspoň sa o to snažím. A každému jednému z vás vrelo odporúčam začať si sporiť na dôchodok (keď už nič iné).

Keď budete najprv investovať a potom spotrebovať, tak v budúcnosti určite nebudete trpieť chudobou.

Gerr, ako si sa rozhodol ? popíš nám to
0 0
erik555 erik555

erik555 je offline (nepripojený) erik555

Grizzly25
Niektorí tvrdia, že pasívny príjem neexistuje, ale to je jedno. Pod takým pasívnym príjmom môžeme rozumieť aj investovanie do finančných aktív, z ktorých plynú dividendy/kupóny.

Áno, ja si budujem pasívny príjem. Aspoň sa o to snažím. A každému jednému z vás vrelo odporúčam začať si sporiť na dôchodok (keď už nič iné).

Keď budete najprv investovať a potom spotrebovať, tak v budúcnosti určite nebudete trpieť chudobou.

Gerr, ako si sa rozhodol ? popíš nám to
Samozrejme, kto ma aj na investovanie, tak nie je problem. Ale aby si clovek z toho mala este aj sporil a tym padom v mladosti/strednom veku ani nezil, tak to je uz na zamyslenie, ci takto ano, alebo nie.
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

no iste,gerr zaregistrovaný 23.6.2014 a toto je jeho prvý a jediný príspevok,takže čakám zas nejakú reklamu na dajaké super podnikanie bez práce cez net....

a grizly zaregistrovaný 25.6. a téma o dobierke
http://www.porada.sk/t247928-ako-fun...ml#post2582188
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

oni si tu budú pekne hrkútať a masírovať okolie.....o pasívnom príjme
1 0
Grizzly25 Grizzly25

Grizzly25 je offline (nepripojený) Grizzly25

erik555, ja ti rozumiem. Ale sporiť sa dá aj v malom. nech si ľudia odkladajú aspoň 30 EUR/50 EUR mesačne na nejaký sporiaci účet a nech to aspoň raz ročne zainvestujú do akciového podielového fondu, resp. do tzv. ETF (naštudujte si to).

Korpetinka, Lujza túto tému som našiel náhodou a aby ste vedeli, ja nič nepredávam a ani nikdy nebudem.

Ja sa zaujímam o investovanie/ o financie a o všetkom ohľadom toho a poradím každému, kto ma o to požiada a nezoberiem od neho ani jeden cent.

Ak pochybujete o mojich znalostiach, tak sa ma kľudne hocičo spýtajte a ja vám rád odpoviem.

...a inak, mrzí ma váš postoj voči mne. nikomu som tu nič zlé nenapísal
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Grizzly25
erik555, ja ti rozumiem. Ale sporiť sa dá aj v malom. nech si ľudia odkladajú aspoň 30 EUR/50 EUR mesačne na nejaký sporiaci účet a nech to aspoň raz ročne zainvestujú do akciového podielového fondu, resp. do tzv. ETF (naštudujte si to).

Korpetinka, Lujza túto tému som našiel náhodou a aby ste vedeli, ja nič nepredávam a ani nikdy nebudem.

Ja sa zaujímam o investovanie/ o financie a o všetkom ohľadom toho a poradím každému, kto ma o to požiada a nezoberiem od neho ani jeden cent.

Ak pochybujete o mojich znalostiach, tak sa ma kľudne hocičo spýtajte a ja vám rád odpoviem.

...a inak, mrzí ma váš postoj voči mne. nikomu som tu nič zlé nenapísal
grizly,na dobierku sa vypytuješ ako 5-ročné decko,nechceš pochopiť,čo ti tam píšeme a na druhej strane rozumieš investovaniu...........
0 0
Grizzly25 Grizzly25

Grizzly25 je offline (nepripojený) Grizzly25

z tristo odpovedí jedna jediná/ možno dve boli relevantné. Ostatné odpovede boli bludy ohľadom toho, že kto chce, ten ťa o*ebe aj tak.

A ty, tak k tebe sa už vôbec nevyjadrujem. Tu som skončil.
0 1
gerr gerr

gerr je offline (nepripojený) gerr

Rozhodol som sa v tom zmysle, ze zacinam budovat svoj pasivny prijem. Moznosti som hladal uz dlhsiu dobu ale prilezitosti som sa chytil az teraz. Co to je sem nebudem pisat leb niekto to moze povazovat za reklamu :-) Ale neni to cez net, je to docela narocna praca, lenze za ten vysledok sa to vzdy oplati
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
gerr
Rozhodol som sa v tom zmysle, ze zacinam budovat svoj pasivny prijem. Moznosti som hladal uz dlhsiu dobu ale prilezitosti som sa chytil az teraz. Co to je sem nebudem pisat leb niekto to moze povazovat za reklamu :-) Ale neni to cez net, je to docela narocna praca, lenze za ten vysledok sa to vzdy oplati
Ja by som sa opýtala Meč...ra,ten má pasívne príjmy z celého Slovenska a nič neriskuje,hehe...
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
Grizzly25
erik555, ja ti rozumiem. Ale sporiť sa dá aj v malom. nech si ľudia odkladajú aspoň 30 EUR/50 EUR mesačne na nejaký sporiaci účet a nech to aspoň raz ročne zainvestujú do akciového podielového fondu, resp. do tzv. ETF (naštudujte si to).

Korpetinka, Lujza túto tému som našiel náhodou a aby ste vedeli, ja nič nepredávam a ani nikdy nebudem.

Ja sa zaujímam o investovanie/ o financie a o všetkom ohľadom toho a poradím každému, kto ma o to požiada a nezoberiem od neho ani jeden cent.

Ak pochybujete o mojich znalostiach, tak sa ma kľudne hocičo spýtajte a ja vám rád odpoviem.

...a inak, mrzí ma váš postoj voči mne. nikomu som tu nič zlé nenapísal
30-50€ /mes.? ? Opýtaj sa tých,čo berú minimálnu mzdu (že aspoň),uff...
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať