Zavrieť

Porady

Vie mi niekto pomôcť s makrami

potrebovala by som pomôcť s exelom a prepojením viacerých listov pomocou makra
Ak sa niekto ozve pošlem aj prílohu a vysvetlenie...



Prvý súbor Osobne karty Vzor porada je to čo by to malo spraviť.



Druhý súbor Osobne karty 2 je to čo mám, čo doposiaľ fungovala ale od istého osobného čísla my nenačítava vydané OOPP podľa osobného čísla v liste zamestnanci a liste NS vzorec (tu mi to ide po os.č. 516 ale pri 512 a 512 je chyba, načítané len po jednej položke, miesto dvoch).
Naposledy upravil Urbancova Lotka : 23.10.14 at 12:28
4 komentárov     zbaliť
resta ako píše sthruska - najlepšie je napísať čo potrebuješ, niekto ti poradí - ako so m pozrel ten excel - ide zrejme o evidenciu resp. kartu zamestnanca a jeho OOPP. Z toho čo vidím ale neviem určiť, čo je dané a čo je potrebné urobiť.
Urbancova Lotka dané je :
1. list sum mes 24 a 36 priebežne podľa nových zamestnancov dopĺňam ručne, taktiež pri výmene opotrebovaného OOPP

2. list Druh OOPP - to je dané programom finančným, dopĺňam ručne zakúpenie nového so všetkými údajmi v tabuľke

3. list zamestnanci - ručne dopĺňam podľa osobného čísla nového zamestnanca (stĺp. B-H)

4. list NS vorec mám na ťahanie NS do listu sum mes24 a 36

Čo potrebujem, je :
aby do listu zamestnanci a NS vzorec mi ťahalo
do stĺpcov (K-AC) číslo OOPP z listu sum mes24a36 na základe podmienky osobného čísla.
Zároveň aby mi do stĺpca I ťahalo koncovky položiek s oddeľovačom (k-AC).

No dúfam, že je to trochu aj zrozumiteľné...
resta vieš mi povedať ako vyriešiť nasledovné?
čo má byť správne uvedené v poli Nohavice(OE01-02) pri zamestnancovi s os.č. 130 - v hárku SUM_mes24a36_0nie_pôv má aj 001 aj 002
Urbancova Lotka chybička krásy má mať 02, už som si to upravila, ď za upozornenie
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sthruska je offline (nepripojený) sthruska

    sthruska
    Diskusné fóra slúžia na diskusiu.
    Tak sem daj vysvetlenie - alebo priamo do excelu + prílohu
    Urbancova Lotka doplnila som do požadované informácie, dúfam, že mi niekto bude vedieť pomôcť...

    Vie mi niekto pomôcť s makrami

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.