Zavrieť

Porady

Usporiadat
Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

A?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Nikol11002 Nikol11002

Nikol11002 je offline (nepripojený) Nikol11002

Rada by som sa podelila o skúsenosť s týmto jasnovidcom, chcel som aby mi pomohol vo vzťahu, pozrel si karty následne mi zavolal, a povedal že je to možné, vyžiadal si takmer 400€, nedal mi čas na rozmyslenie nakoľko vraj s týmto sa nemám zahrávať, keďže svojho manžela milujem poslal som mu ich. Posielal mi vodičky ktoré mál od babky, čo som si zistila žiadne nie je nakoniec, taktiež. Pri spolupráci, mi následny vypisoval že ma pre mna ešte niečo zaujímavejšie lebo mne by to pomohlo že za 80€ za dalšie pôsobenie aby som nič nepokazila dalších 100€ a keď sa to takto začalo navýšovať, stopla som to. Peniaze si nedal ani raz poslať na svoj účet vždy na niekoho iného. Takto ma tento človek obral o viac ako tisíc euro. Manžel sa ku mne nevrátil len mi ostala prázdna peňaženka. Keď som ho žiadala aby mi peniaze vrátil začal sa mi vyhrážať, tak ako mojím deťom, že nas zašle kliatbu, a že o všetkom porozpráva môjmu ešte manželovi, keď som nechcela byť za kravu nechala som to tak. Chcem Vás len upozoniť je to neprofesionál, vydierač v jednej osobe, maželovi som o tom povedala,nech je to už ako je a podala som tretstné oznámenie na súd, za podvod. Je v tom zapletená kopa osob. Dávajte si na daného človeka pozor. Dám vedieť ako dopadne súd.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

svatá prostoto, pred tým než pustím prachy z rúk tak hľadám referencie!!! Aj tu sa niečo popísalo http://www.porada.sk/t201615-jozef-bukaj.html
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Nikol11002
Rada by som sa podelila o skúsenosť s týmto jasnovidcom, chcel som aby mi pomohol vo vzťahu, pozrel si karty následne mi zavolal, a povedal že je to možné, vyžiadal si takmer 400€, nedal mi čas na rozmyslenie nakoľko vraj s týmto sa nemám zahrávať, keďže svojho manžela milujem poslal som mu ich. Posielal mi vodičky ktoré mál od babky, čo som si zistila žiadne nie je nakoniec, taktiež. Pri spolupráci, mi následny vypisoval že ma pre mna ešte niečo zaujímavejšie lebo mne by to pomohlo že za 80€ za dalšie pôsobenie aby som nič nepokazila dalších 100€ a keď sa to takto začalo navýšovať, stopla som to. Peniaze si nedal ani raz poslať na svoj účet vždy na niekoho iného. Takto ma tento človek obral o viac ako tisíc euro. Manžel sa ku mne nevrátil len mi ostala prázdna peňaženka. Keď som ho žiadala aby mi peniaze vrátil začal sa mi vyhrážať, tak ako mojím deťom, že nas zašle kliatbu, a že o všetkom porozpráva môjmu ešte manželovi, keď som nechcela byť za kravu nechala som to tak. Chcem Vás len upozoniť je to neprofesionál, vydierač v jednej osobe, maželovi som o tom povedala,nech je to už ako je a podala som tretstné oznámenie na súd, za podvod. Je v tom zapletená kopa osob. Dávajte si na daného človeka pozor. Dám vedieť ako dopadne súd.
Nechcem urážať, ale riešiť problémy cez šarlatána (už to, že za vyslovené sprostosti pýta také sumy) - tak to nesvedčí o prílišnej súdnosti. A nič na tom nemení fakt, že máš problémy doma.
Ak sa na niečo dávaš - najskôr hľadaj o tej osobe, kto je, čo je....
A pochybujem, že na súde nejako dosiahneš svoje - on bol dosť chytrý - peniaze od teba NEPRIJAL! Dostali to "jeho" vyberači...a tí mu to potom dajú cash.
A aj Google o ňom nájde dosť vecí:
http://www.pluska.sk/zena/rozhovory/...-nepoculi.html
http://spimajim.sux.cz/tema/19731-jozef-bukai
http://www.cas.sk/clanok/127751/vide...k-podvodu.html
2 0
oksa1 oksa1

oksa1 je offline (nepripojený) oksa1

Nikol11002, kedy mate sud? dajte vediet, pridem ako svedok, mam velmi negativnu skusenost s touto osobou, dakujem
1 0
oksa1 oksa1

oksa1 je offline (nepripojený) oksa1

je to celozivotna skusenost, ale treba s tym zacat nieco robit, aby tato osoba neklamala a hlavne neokradala ostatnych,
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
oksa1
je to celozivotna skusenost, ale treba s tym zacat nieco robit, aby tato osoba neklamala a hlavne neokradala ostatnych,
...jj....hlavne u seba samého....
0 0
oksa1 oksa1

oksa1 je offline (nepripojený) oksa1

buchac: Nestazujte sa na moje odpovede...nestazujem sa na tvoju odpoved...ale uz to, ze som sa priznala si zaroven priznavam svoju chybu a zacala som sama od seba, pretoze tiez chcem podat trestne stihanie na Bukaia a zaroven chcem pomoct aj ostatny nevedomym ludom, aby nevpadli do jeho nastavenej pasce klamstiev a lzi......a ani taketo ustipacne poznamky ma od toho neodradia...neprajem ti, aby si sa dostal raz do situacie, ked budes aj ty hladat pomoc trebars aj u diabla....
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
oksa1
buchac: Nestazujte sa na moje odpovede...nestazujem sa na tvoju odpoved...ale uz to, ze som sa priznala si zaroven priznavam svoju chybu a zacala som sama od seba, pretoze tiez chcem podat trestne stihanie na Bukaia a zaroven chcem pomoct aj ostatny nevedomym ludom, aby nevpadli do jeho nastavenej pasce klamstiev a lzi......a ani taketo ustipacne poznamky ma od toho neodradia...neprajem ti, aby si sa dostal raz do situacie, ked budes aj ty hladat pomoc trebars aj u diabla....
1. Neodradzujem od konania

2. Každý je svojprávny...aj tí boli, čo dali ťažké sumy do nebankoviek a potom plakali. Neskôr sa rozvášnene súdili a žiadali od štátu odškodnenie - vyplatenie svojich vkladov.
...a za čo ??? Za svoju (doslova) hlúposť !!!
Mimochodom...aj moja svokra si nedala povedať a či poradiť. Tiež položila do Fruniho BMG (pre ňu) solídnu cifru a potom vyplakávala.

3. ....no nehnevaj sa, dať love nejakému dilinovi, čo sa vydáva za jasnovidca je trochu silná káva aj pre mňa.
Takže záver by znel asi takýto.
Mne takáto situácia nejak nehrozí...viď príspevok od Nikol11002 - jej by som doporučoval skôr navštíviť určité oddelenie príslušného charakteru.
Naposledy upravil buchač : 17.12.14 at 06:14
0 0
Jeremy21 Jeremy21

Jeremy21 je offline (nepripojený) Jeremy21

si sa nechala poriadne oblbnut fuu
0 0
oksa1 oksa1

oksa1 je offline (nepripojený) oksa1

myslim si ze nie som jedina co sa nechala oblbnut. Existuje nespocetne mnozstvo ludi, ktori dopadli presne tak isto ako ja, ale velmi smutne je ze vsetci sedia ticho a on je stale este propagovany v mediach, naposledy sa nechal vidiet a pocut panom Krausom, asi tak 3 tyzdne dozadu a vsetci ho zeru a veria mu a on si je isty ze sa mu nic nestane
0 0
oksa1 oksa1

oksa1 je offline (nepripojený) oksa1

... pre kazdu svinu sa voda vari, ale pre neho uz zovrela ...
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

Nikol11002
Rada by som sa podelila o skúsenosť s týmto jasnovidcom, chcel som aby mi pomohol vo vzťahu, pozrel si karty následne mi zavolal, a povedal že je to možné, vyžiadal si takmer 400€, nedal mi čas na rozmyslenie nakoľko vraj s týmto sa nemám zahrávať, keďže svojho manžela milujem poslal som mu ich. Posielal mi vodičky ktoré mál od babky, čo som si zistila žiadne nie je nakoniec, taktiež. Pri spolupráci, mi následny vypisoval že ma pre mna ešte niečo zaujímavejšie lebo mne by to pomohlo že za 80€ za dalšie pôsobenie aby som nič nepokazila dalších 100€ a keď sa to takto začalo navýšovať, stopla som to. Peniaze si nedal ani raz poslať na svoj účet vždy na niekoho iného. Takto ma tento človek obral o viac ako tisíc euro. Manžel sa ku mne nevrátil len mi ostala prázdna peňaženka. Keď som ho žiadala aby mi peniaze vrátil začal sa mi vyhrážať, tak ako mojím deťom, že nas zašle kliatbu, a že o všetkom porozpráva môjmu ešte manželovi, keď som nechcela byť za kravu nechala som to tak. Chcem Vás len upozoniť je to neprofesionál, vydierač v jednej osobe, maželovi som o tom povedala,nech je to už ako je a podala som tretstné oznámenie na súd, za podvod. Je v tom zapletená kopa osob. Dávajte si na daného človeka pozor. Dám vedieť ako dopadne súd.
neskutocne, ze niekto dokaze takto rozhadzovat peniaze.
0 1
taiko taiko

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som
buchač
oksa1
je to celozivotna skusenost, ale treba s tym zacat nieco robit, aby tato osoba neklamala a hlavne neokradala ostatnych,
...jj....hlavne u seba samého....
buchy ved uz si priznala chybu a zacala konat. NIe kazdy to dokaze
0 0
Ferdosondo Ferdosondo

Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

Ber to pozitívne. Za tie peniaze si dostala rozum (snáď). Nabudúce ťa už niekto tak ľahko neoblafne (snáď).
1 0
oksa1 oksa1

oksa1 je offline (nepripojený) oksa1

beriem to uz pozitivne, a okrem penazi o ktore som prisla som prisla aj o drahe kovy, ktore mi bohuzial do dnesneho dna nevratil, a tymto by som chcela upozornit vsetkych, ktory by chceli zavolat Bukaiovi, aby to nerobili, pretoze vatsieho podvodnika, ktory sa vyhraza a zneuziva slabosti ludi a predpoveda to co sa nestane, na Slovensku niet. Prosim nedavajte mu ziadne zlato ani ine drahe kovy, dakujem. Uz ich nikdy neuvidite.
0 0
oksa1 oksa1

oksa1 je offline (nepripojený) oksa1

a neverte mu ze vase zlato alebo iny drahy kov, ma zlu energiu, ako to tvrdi, To vase zlato poputuje pekne do zalozne a on ma s toho dalsie nezdanene peniaze, iba dodavam.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Nemavam zatemnenie mysle....moje zlato lubim........a aj svoje zarobene peniažky....
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
oksa1
beriem to uz pozitivne, a okrem penazi o ktore som prisla som prisla aj o drahe kovy, ktore mi bohuzial do dnesneho dna nevratil, a tymto by som chcela upozornit vsetkych, ktory by chceli zavolat Bukaiovi, aby to nerobili, pretoze vatsieho podvodnika, ktory sa vyhraza a zneuziva slabosti ludi a predpoveda to co sa nestane, na Slovensku niet. Prosim nedavajte mu ziadne zlato ani ine drahe kovy, dakujem. Uz ich nikdy neuvidite.
Pýtal by od mojej 1/2....
Kúúúa...v lufte by sral keksy, takú by mu sekla...
0 0
oksa1 oksa1

oksa1 je offline (nepripojený) oksa1

Lujza.j, nejde o zatemnenu myslel, cele Slovensko frci na vestcoch a jasnovidcoch, no tento samozvany "JASNOVIDEC CELEBRIT" medzi ludmi skoncil a pevne verim ze uz dlho nebude okradat ludi a na jeho bludy a podvodne praktiky mu uz nikto neskoci! A pisem to preto, aby iny neurobili tu istu chybu aku som urobila ja.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať