Zavrieť

Porady

Detoxikácia organizmu

Ahojte Nemáte niekto skúsenosti s detoxikáciou organizmu podľa doktora Jonáša? Robí to jedna nemenovaná spoločnosť v BA. Na základe vyšetrenia?? nejakým prístrojom zistia záťaže organizmu a podľa toho ordinujú preparáty na detoxikáciu. Snáď sa nájde niekto s osobnými skúsenosťami alebo skúsenosťami z rodiny. Ďakujem za príspevky
Usporiadat
Téma je uzavretá.
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Ešte je skoro,ešte je obdobie plesov.Potom príde obdobie pôstu a následne Veľká Noc.Stačí dodržiavať tradície predkov a nemusíme mať problémy.
0 0
Rika Rika

Rika je offline (nepripojený) Rika

evuš Pozri príspevok
Ááááá, zase sa chce niekto obohatiť a niekto prísť o prašule....
Stačí naozaj žihľavový čaj z jarnej žihlavy, striedmo jesť, veľa sa pohybovať a najmä život i všetko čo nám prináša - či dobré či zlé, brať s nadhľadom !
Nemyslím si, že profesorka Horáková sa chce nejako obohatiť. Práve nedávno som dočítala jej knihu o detoxikácii a uvádza tam aj jednoduché kúry, ktoré môže každý absolvovať sám napr. jabĺčkovú a pod.
Niekedy nestačí len striedmo jesť a mať nadhľad. To vravia väšinou ľudia, ktorí majú to šťastie a na ich "problémy" im stačí len nadhľad...
0 0
IVEB IVEB

IVEB je offline (nepripojený) IVEB

No neviem zaručených detoxikačných kúr je neúrekom. Moja vlastná skúsenosť a to nechcem robiť reklamu nikomu, ale mne to zaručene pomohlo, a to je stravovanie 28-dní podľa Antónia Mačingovej. To že tým idú aj kilá dole , je taktiež dobré. Ale za tie 4-týždne čo som to absolvovala , som sa cítila neskutočne dobre, žiadne tráviace problémy , žiadny pocit hladu a pod. A aj moje laboratórne výsledky boli o veľa lepšie. Aj dnes po skončení tohto stravovania , sa snažím aspoň 80% stravovať naďalej podľa jej rád a vskutku to funguje. A to že treba piť veľa vody , je síce pravda , ale ja som nedostala do seba viac ako 2,5 litra vody denne a aj tak to funguje.
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

Ja som si kúpila od dr. Jonáša kúru proti akné, nebola som na žiadnom meraní... takže po cca 2týždňoch sa mi určite zlepšil stav, ale nie k dokonalosti. ale je to fakt oveľa lepšie. Kúpila som si už tretie balenie, každé po 50 euro... no ale v dnešnej dobe sú tie ceny proste také, každý chce zarobiť hoci aj na chorobe iných.
0 0
ivustek ivustek

ivustek je offline (nepripojený) ivustek

Iveta
SERVIS Pozri príspevok
Ja som si kúpila od dr. Jonáša kúru proti akné, nebola som na žiadnom meraní... takže po cca 2týždňoch sa mi určite zlepšil stav, ale nie k dokonalosti. ale je to fakt oveľa lepšie. Kúpila som si už tretie balenie, každé po 50 euro... no ale v dnešnej dobe sú tie ceny proste také, každý chce zarobiť hoci aj na chorobe iných.
Prosím Vás v čom spočíva táto kúra - kozmetika, či lieky? A kde sa to dá kúpiť?
0 0
SERVIS SERVIS

SERVIS je offline (nepripojený) SERVIS

ivustek Pozri príspevok
Prosím Vás v čom spočíva táto kúra - kozmetika, či lieky? A kde sa to dá kúpiť?
nájdeš na internete jeho stránku "joalis" a sú tam kontakty, ja som len cez telefón objednávala. sú to 4 fľaštičky bylinných extraktov a to si kvapkám 2x denne do úst. žiadne mazadlá...
1 0
ivustek ivustek

ivustek je offline (nepripojený) ivustek

Iveta
ďakujem pekne.
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

A co toto?

http://gnm.webnode.sk/paleoliticka-s...aveka-strava-/
0 0
hubatá hubatá

hubatá je offline (nepripojený) hubatá

Všetci skončíte na kapačkách v nemocnici s vybieleným kontom.......a my čo jeme aktuálne ovocie a zeleninu od jari do neskorej jesene zo slovenských záhrad, lúk a lesov sa na vás prídeme pozrieť.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

idem si dať túto kúru http://www.neera.sk/...tri dni snáď vydržím.....pije sa iba nápoj z toho sirupu....a inak nyšt.
0 0
helvécia helvécia

helvécia je offline (nepripojený) helvécia

Tak tieto kúry o ktorých tu píšete nepoznám, ale v tomto roku som absolvovala detoxikačný pobyt (www.svz.sk), ktorý spočíval v pití ovocných a zeleninových štiav, tiež detoxikačných čajov a bolo to super a samozrejme, že to malo účinok.
0 0
kaivorus kaivorus

kaivorus je offline (nepripojený) kaivorus

radšej so servítkou, ale pravdivo, ...ten, ktorý hľadá správnosť riešenia odstranovania zdr. problémov, na rôznych úrovniach bytia... ...viac
Je skutočne veľmi veľa spôsobov detoxikácií. Tak ako každý človek je iný, aj na rovnaké prejavy u dvoch ľudí, nie každému rovnako pomôže rovnaký spôsob detoxikačnej kúry.
Ak niekto má zatoxikovaný a je v paratyrocyte množstvo mikroorganizmov - veľmi slabý príjem Ca,
Ak má niekto zatukovatelú hlavičku + mikroorganizmy, je tam porucha metabolizmu tukov
ak je zatoxikovaný chvost pankreasu - je potrebné zmeniť požívanie aj cukrov v zeleninových a ovocných šťavách,
atď, atď,

Doporučujem u každého jednotlivca zistiť bakteriálnu záťaž, spôsobujúcu potiaže
následne vytestovať potraviny - ako alergény,
následne likvidácia premnožených mikroorganizmov s vyplavením toxických látok
stabilizácia funkčnosti jednotlivých orgánov samostatne a v sôvislostiach...
vyživenie - zamedzenie tzv. "jojo efektu"...

N I E J E D E T O X A K O D E T O X
0 0
domca91 domca91

domca91 je offline (nepripojený) domca91

Mne mamina na detoxikáciu kupuje tabletky chlorelly, vždy na jar a na jeseň obe spolu detoxikujeme. Teraz naposledy mi kúpila vitamíny z lekárne čo sa volajú Tree3chlorella, celkom fajné. Cítim sa o dosť lepšie odkedy ich užívam
0 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

domca91
Mne mamina na detoxikáciu kupuje tabletky chlorelly, vždy na jar a na jeseň obe spolu detoxikujeme. Teraz naposledy mi kúpila vitamíny z lekárne čo sa volajú Tree3chlorella, celkom fajné. Cítim sa o dosť lepšie odkedy ich užívam
a sem tam im urobim reklamu na nete !.
1 0
Ing. Ľubomír Janoška Ing. Ľubomír Janoška
alaya1
domca91
Mne mamina na detoxikáciu kupuje tabletky chlorelly, vždy na jar a na jeseň obe spolu detoxikujeme. Teraz naposledy mi kúpila vitamíny z lekárne čo sa volajú Tree3chlorella, celkom fajné. Cítim sa o dosť lepšie odkedy ich užívam
a sem tam im urobim reklamu
na nete !.
zhodou okolností hneď po registrácii na porade
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

alaya1
domca91
Mne mamina na detoxikáciu kupuje tabletky chlorelly, vždy na jar a na jeseň obe spolu detoxikujeme. Teraz naposledy mi kúpila vitamíny z lekárne čo sa volajú Tree3chlorella, celkom fajné. Cítim sa o dosť lepšie odkedy ich užívam
a sem tam im urobim reklamu na nete !.
nepovažujem to za reklamu,predáva sa to bežne v lekárni,takže si tu dievča nenaháňa kšefty........
0 0
kopretinka kopretinka

kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

Ing. Ľubomír Janoška
zhodou okolností hneď po registrácii na porade
no a? nejako musí začať,tak začne tým,čo má vyskúšané.ja tiež všade propagujem tea tree olej
0 0
ADRI1969 ADRI1969

ADRI1969 je offline (nepripojený) ADRI1969

Vyskúšala som už veľa kúr, aj túto, ale nebola som s nimi až natolko spokojná. Pravidelne sa po sviatkoch a dlhých zimných dňoch potrebujem prečistiť. Keďže diéty a dlhé pôsty u mňa nepripadajú do úvahy, hľadám také detoxikačné prípravky, ktoré si to nevyžadujú. Práve preto som zostala verná Enerix, nielen účinne prečisťuje, ale môžem pri ňom jesť hocičo.
0 0
dusansl dusansl

dusansl je offline (nepripojený) dusansl

Dobrý večer celej prítomnej ale aj neprítomnej pospolitosti,
žasnem, ľudia, naozaj sa musí každučký človek pokúšať robiť to čo nevie? Preboha, rady ktoré zo všetkou vážnosťou dávate sú nezmysly a v nejednom prípade zdraviu vyslovene škodiace..
Ak je reč o detoxikácii organizmu, áno je potrebná. musíte ju ale dokázať urobiť tak, aby ste kaly usadené v tráviacom trakte rozpustili, a pritom nenarušili črevnú mikroflóru, či inou formou neurobili do organizmu iný vážny zásah. A keď je reč o radách ohľadom pitiam mlieka. Pubertou sa skončila schopnosť ľudského dospievajúceho organizmu štiepiť laktózu a takto spracovanú ju stráviť. Mlieko bez takejto tráviacej pred prípravy sa pri styku so žalúdočnou kyselinou zrazí na bezforemnú žltozelenú mazľavú lepkavú hmotu, ktorá obalí črevné klky a od tej chvíle nejakú dobu, telo cez ne nie je schopné prijať živiny. No tak toto je rada ktorú komusi dávate. keby to vedel, asi by sa pekne poďakoval......
dusansl
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať