Zavrieť

Porady

vsetky moje prispevky

Kde si zobrazim vsetky moje prispevky od zaciatku odkedy som na Porade? Ked si zvolim v menu moje prispevky, tak tam mi zobrazi len nejakych 12 poslednych prispevkov. Surne potrebujem vylistovat vsetky moje prispevky..ako sa to da?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    5 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Zitulda Majka cez profil určite sa to nedá.a nie je to možné vôbec. Iba ak sa dotázať admína
    Tweety klik na posledné príspevky, a sú tam všetky, u mňa to takto fungíruje, tak malo by aj u iných, či?
    misoft Súhlas! Ja som sa teraz pozrel - mám tam 400 stránok s príspevkami - ani som dokonca nešiel...
    Wotan aano, konecne to je ono... nechapem ale preco to nefunguje aj z hlavneho menu porady... tam z profilu to ide super... Dakujem!
    Tweety rada som pomohla
      zbaliť

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    Cez profil ako písala Tweety,
    ale na hlavnej stránke si môžeš aj vybrať filter Moje príspevky alebo Moje otázky ... a dole pod zobrazenými máš Načítať ďalšie alebo čísla strán - stačí kliknúť.
    8 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Wotan cez profil to ide, tam je strankovanie.. ale cez hlavnu stranku nefunguje. Ci uz si zvolim Moje otazky alebo Moje prispevky tak sa zobrazi len asi 12 a nic podtym uz nemam... neni tam ze nacitat dalsie, ani cisla stran...
    avalik nemas zapnuty nejaky Adblock na obrazky a podobne?
    avalik a pod inymi filtrami to tiez nemas?
    Wotan nemam zapnuty ziadny Adblock... pod ostatnymi filtrami to mam - napr. nove prispevky v porade, alebo Nezodpovedane.. tam mam dole Nacitat dalsie a aj cislovanie stranok... avsak pre moje prispevky tam nemam tuto moznost...
    avalik doplnila som hore rubriku chyby na stranke, mozno si to admin vsimne a odpovie ti
    Wotan dakujem... skusal som to aj v inom prehliadaci, tiez nejde, takze to bude zrejme nejaky problem porady... Napr. tento odkaz kde by mali byt zobrazene moje posty - http://www.porada.sk/feed.php?type=myposts tak tam mi zobrazi asi 18 prispevkov a nic podtym nemam... divne
    jslancik všetkým ostatným to ide, tak asi to nebude chyba porady, či?
    Wotan tak asi chyba v mojom konte na porade... sak pisem ze mi to nejde ani v inom prehliadaci, a z profilu mi ten zoznam funguje a ostatne filtre tiez v pohode... aka chyba by mohla byt u mna, ked mi to nefunguje? Strankovanie je riesene PHP, co je serverside jazyk, to ziadny Adblocker alebo nastavenia u mna nevedia ovplyvnit...

    A neviem ci tam nezobrazuje len posledne prispevky za niekolko dni... a kedze prispievam asi 2-3x za mesiac, tak tam tych prispevkov mam malo a preto nie je strankovanie... A vy co prispievate denne aj 100x, tak vam to dava strankovanie na tie prispevky za posledne dni... inac uz neviem...

    Lebo z mojho profilu ked pozriem, tam mam aj 100 prispevkov za posledne roky, ale v tom filtri len poslednych par...
      zbaliť
    avalik 03.02.15 14:03 priradil do Porady

    vsetky moje prispevky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.