Zavrieť

Porady

Nepriznali mi ID, ani súdnou cestou

Dobrý deň, ako je v téme napisané tak celkovo mi neuznávajú najzávažnejšiu chorobu v mojom prípade je to ťažká obštrukcia pľúc, ktorá má 60-80 %, čiže stačilo to na plný ID. Ale spravila som u jedného doktora VIT modul kde sa nedajú zmanipulovať hodnoty. Pritom mi sociálna poisťovňa tvrí že, keď som sa slabo nadýchla potom aj slabo vydýchnem, všetko klamú a zavadzajú. U toho doktora čo som robila ten Vit modul, bol niekedy posudkový a mi povedal že toto mám na invalidný dôchoddok, že mi ho musia schváliť. ďalej mám deficit imunity. Nechápem prečo mi neschválili a zamietajú mi moju najzávažnejšiu chorobu. prosím vyjadrite sa

Reagovať na úvodný príspevok
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    dusansl je offline (nepripojený) dusansl

    dusansl
    Preto radím:

    Za vlastné peniažky si objednajte lekársky posudok od súdneho znalca z odboru pneumológie, ktorý na základe vykonaných prístrojových vyšetrení v certifikovanom laboratórnom pracovisku napíše znalecký posudok ktorý aj oboduje.

    Na jeho základe Váš právnik zažaluje Sociálnu poisťovňu za:

    a, za vedomé šikanovanie vás ako človeka a pacienta, ktorý v zmysle zákona preukazateľne spĺňa všetky podmienky na uznanie invalidity v rozsahu stanovenom súdnym znalcom.

    b, cielenú diskrimináciu vašej osoby, lebo nepatríte k skupine preferovanej európskym spoločenstvom.

    c, vedomý nátlak k zaradeniu do pásma chudoby, čo je dané neúnosným zhoršením životného štandardu pod celospoločenský priemer.

    Navrhujem aby ste v prípade kvalitného posudku nepristúpili na dohodu, ale trvali na vyplatení celej dlžnej sumy včítane penálov z omeškania , úrokov a všetkých súdnych náhrad.
    Mimoriadnu pozornosť venujte výberu právneho zastúpenia, lebo toto je jeden s kľúčových momentov sporu. Mnoho šťastia a trpezlivosti praje dušansl
    Naposledy upravil ivka70 : 24.05.15 at 21:08

    Nepriznali mi ID, ani súdnou cestou

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.