Zavrieť

Porady

Tlačiareň sa nedá vypnúť

Mám HP Officejet Pro 276dw a na displeji mi svieti "Chyba tlačiarne" "Vypnite a zapnite tlačiareň".... no ja by som aj rada urobila tieto úkony, ale tlačiareň sa mi vypnúť nedá. Čo mám s ňou robiť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Co znamena neda sa vypnut?
    Dlhsie podrziat tlacidlo si skusala?

    A v najhorsom, vytiahnut elektricky kabel a prerusit tym privod elektriny pre tlaciaren. to ju vypne urcite
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    ingaur Tlačítko som držala dlhšie a nič. Aj kábel som už vytiahla z elektriky a po opätovnom zapojení mi opäť na displeji vybehol ten nápis
    ivka70 To znamena, ze je tam chyba, ktoru restartovanie tlaciarne neopravi.
    Prestuduj manual, co este radi pri takejto chybe, pripadne ju odnes do servisu.
    misoft http://translate.google.com/translat...td-p%2F3969708
    Mimochodom - ak si ju vytiahla zo siete a ihneď ju opäť do siete pripojila - problém zostane, nakoľko v pamäti tlačiarne ešte zostal posledný stav (pamäte sú čiastočne napájané energiou z kondenzátorov). Takže počkaj cca 5-10 min a skús po tejto dobe pripojiť k sieti.
    lacotinka a ak nepomôže , teba pripojiť napätie opačnej polariti (a je to v r... )
      zbaliť
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    vlado 33 Môže ju aj tošku omráčiť kladivom, potom sa nezapne.
    ingaur toľko vtipu....
    pavol54 že smetiak mám plný , ale vážne treba sa spýtať v servise mne vypisovalo že opotrebovaný valec kúpim nový a chyba dalej tak som to dal do servisu a vraj som si mohol ušetriť -chyba sowt
      zbaliť

    Martin28sk je offline (nepripojený) Martin28sk

    Martin28sk
    este odporucam po vypnuti (ci uz zo zasuvky, alebo dlhym stlacenim tlacitka) odpojit napajaci kabel, aj usb kabel a pocat asi 3-4 minutky... staticka elektrika. a potom pripadne v PC poziriet tlacove ulohy - a vsetky zrusit (Delete)
    ivka70 Co pocne?
    misoft Nič. Ale ho asi picne.....

    Tlačiareň sa nedá vypnúť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.