Zavrieť

Porady

Aká je maximálna denná dávka Daosinu?

Smie sa užívať 3x2 tbl denne?
avalik Preco tento vyzivovy doplnok chces uzivat vo vyssich davkach ako je vyrobcom doporucene?
lujza.j Aby podposila predaj?!asi...zasadne neprekracujem odporucane davkovanie.....
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

ivka70
Co takto si precitat pribalivy letak alebo sa informovat u svojho lekara ci lekarnika?
11 komentáre - rozbaľ     zbaliť
lujza.j Toto je sice logicke....ale nie pre kazdeho
ivka70 Snazim sa napovedat
lujza.j
Janiela zásadne hneď po otvorení balenia lieku čítam leták. Ináč, lekár povie ako treba lieky užívať a aj lekárnik to napíše na obal.
Kvaka Nevieme však, aké je maximálne dávkovanie. Povedzme, že aj pri ATB sa dávkuje na hmotnosť. Nejaká dávka je však už toxická, ja to takto vidím.
geni Pribalovy letak tam nebol, iba na flasticke je napisane 1 kapsula dvakrat denne, ale lekar odporucil 3x2 tbl denne. Mne sa to tiez zda privela, ale chcela som poznat nazor aj inych ludi.
taiko A nekazal Ti ich lekar kupit v nejakej konkretnej lekarni ?
buchač geni (Dnes 15:55) Pribalovy letak tam nebol, iba na flasticke je napisane
=========================
Síce neverím ...ale to je aj tak jedno.
Kvaka Pozri si názory iných napríklad tu http://www.pilulka24.sk/daosin-cps-60 odpovede na otázky, sú tam dole, rozklikni si. Možno ti to pomôže. Ak je silná intolerancia, odporúčajú kombináciu Daosinu a diéty. Niekomu stačí len diéta. Opýtaj sa aj iného lekára.
Peggynka Juraj,výživové doplnky nemajú príbalové letáky,len zloženie na obale.
geni Vďaka všetkým za rady
  zbaliť

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

misomiso
Mna alergologicka presvieca aby som bral 2 x denne Zodac napriek tomu, ze je tam vyslvuve uvedene, aby sa neprekracoval adavka 1 x denne. Navyse mi stale odporuca ho brat celorocne, hoci mam problemy iba dva mesiace v roku a informoval somju, ze sa mi zda, ze sa mi alergia skor zlepsuje, ako zhorsuje (z coho je ona evidentne nestastna). No treba sa zamysliet, preco asi.

avalik je offline (nepripojený) avalik

avalik
geni (Dnes 15:55) Pribalovy letak tam nebol, iba na flasticke je napisane 1 kapsula dvakrat denne, ale lekar odporucil 3x2 tbl denne. Mne sa to tiez zda privela, ale chcela som poznat nazor aj inych ludi.


A preco si neuviedla v otazke, ze ti taketo odporucanie dal lekar? ... preco sa jeho teda neopytas?

Predpokladam, ze lekar manazuje tvoju liecbu na zaklade jemu dostupnych vedeckych poznatkov, mal by ti vediet vysvetlit preco mas brat zvysenu davku. Ja tiez beriem zvysenu davku urciteho lieku a viem, ze je to OK.

taiko je offline (nepripojený) taiko

Som, kto som taiko
Moj nazor je, ze maximalna denna davka daosinu by mala byt 0 tabliet, 0 krat denne. Tento vyzivovy doplnok ( je to totiz len enzym ) totiz neriesi ziadny problem, iba pomaha zmiernovat priznaky "udajnej" alergie, ci intolerancie na histamin.
Aha tu http://www.porada.sk/t227722-otrava-...ml#post2436945
Nie som doktor a nevravim, ze toto je tiez Tvoj pripad, ale za pokus nic nedas a mozno nikdy ziadny daosin (mimochodom dost drahy) potrebovat nebudes
Peggynka Tiež mám histamínovú intoleranciu a viem,čo nemôžem.Žijem bez daosinu a dodržiavaním diéty žiadne lieky nepotrebujem.Stačí sa vyhnúť potravinám /nápojom,ktoré spôsobujú ťažkosti.

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
Kvaka (Dnes 13:59) Nevieme však, aké je maximálne dávkovanie. Povedzme, že aj pri ATB sa dávkuje na hmotnosť. Nejaká dávka je však už toxická, ja to takto vidím.
Kto nevie ?
Lebo ja osobne by som aj vedel.
Výživový doplnok sa odporúča užívať v množstve 1 kapsula 2x denne tesne pred jedlom. Kapsula sa užije vcelku a zapije sa dostatočným množstvom tekutiny.

Upozornenia: Produkt nevhodný pre vegetariánov (živočíšny pôvod). Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Ukladať mimo dosahu detí. Skladovať v suchu a chlade
http://www.adcc.sk/web/potravinove-d...sin-17260.html


----------------------------------
Aká je maximálna denná dávka Daosinu?
Pochváliť
Smie sa užívať 3x2 tbl denne?
1. Smie ? Šak si daj...nik Ti nebráni...
Na zdravie !
2. Pochváliť a či chváliť nie je koho.
kopretinka aj si sa pozrela na dátum otázky? po 2,5 roku je to zadávateľovi asi na dve veci
ivka70 mozno doteraz cakal na odpoved

Aká je maximálna denná dávka Daosinu?

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.