Zavrieť

Porady

buchač Skrutkovačom alebo kľúčom ...

Šak sa pozri lepšie.
Ten ozdobný oný sa musí dať nejak dole a pod ním sú pravdepodobne samorezné skrutky.
Mironov61 jastril som ako orol a nič, ale dnes ma ruka šmátralka posunula o level vyššie cez víkend sa uvidí (vyšmátrané už je dostatočne) a keď sa neuvidí, tak bude nová rúra.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    sosak je offline (nepripojený) sosak

    sosak
    Otvoríš dvierka rúry, odskrutkuješ dve skrutky, nachádzajúce sa v horných rohoch. Nadvihneš povolený vnútorný kryt dvierok a máš možnosť dotiahnuť povolené madlo.
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Peggynka Len či ja mám tie skrutky pod obvodovým plastovým rámom zvnútra (nedostanem sa tam) a tiež by som maturovala
    Mironov61 zrejme zo spodnej strany, že? tvoja odpoveď je najlepšia, len keby si nešetrila slovom a presnejšie to opísala, ďakujem.
    Mironov61 skrutky tam nie sú, to by bolo jednoduché. dnes som na spodnej časti dvierok, na hrane kde pri otvorení nie je vidieť, nahmatal skrutky. zrejme budem musieť zvesiť celé dvierka z pántov. je tam len 2cm medzera. ďakujem za ochotu pomôcť.
      zbaliť

    lacotinka je offline (nepripojený) lacotinka

    Vylúčený člen lacotinka
    Tvoje starosti + Rockefellerovo konto =

    to by sa žilo
    Mironov61 tento text vie opakovať aj susedov papagáj, toľkokrát to počul. ty srandista.
    lacotinka Susedov cvičený holub by ti vedel nájsť , kde sa dá dotiahnuť madlo
    A keby si tam doma mala aj opicu,
    tá by ti ho aj dotiahla =
    nemusela by si sa ty tu pýtať HOVADINY !!!

    Ahojte, uvoľnilo sa mi madlo na elektrickej rúre Gorenie. Ako sa to dá pritiahnuť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.