Zavrieť

Porady

účtovanie v reštaurácii

Prosím Vás ako mám účtovať v novootvorenej reštaurácii:

1, zariadenie kuchyne (reštauráciu máme iba v prenájme, ale kuchyňu musíme zariadiť samy, cenu odhadujeme na 620.000,-- Sk bez DPH)

2, obliečky na posteľnú bielizeň, pretože aj ubytuvávame

3, nákup tovaru (nápoje, potraviny a ostatné) sa účtuje ako kúpa tovaru a potom je jeho následný predaj alebo ako


Za všetku pomoc ďakujem, ešte som reštauráciu neúčtovala a viete aký sú nadriadený.

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    AHT
    Prosím Vás ako mám účtovať v novootvorenej reštaurácii:

    1, zariadenie kuchyne (reštauráciu máme iba v prenájme, ale kuchyňu musíme zariadiť samy, cenu odhadujeme na 620.000,-- Sk bez DPH) technológie ako odpisovaný majetok. Rozdeliť, odpisové skupiny 2 a 3. teda 022/042

    2, obliečky na posteľnú bielizeň, pretože aj ubytuvávame 501/321

    3, nákup tovaru (nápoje, potraviny a ostatné) sa účtuje ako kúpa tovaru a potom je jeho následný predaj alebo ako nákup a spotreba materiálu, lebo soi v reštike, a takmer všetko upravuješ, napr. aj nápoje - nalievaš do pohára.
    .
    .................................................. ....

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    AHT
    Prosím Vás ako mám účtovať v novootvorenej reštaurácii:

    1, zariadenie kuchyne (reštauráciu máme iba v prenájme, ale kuchyňu musíme zariadiť samy, cenu odhadujeme na 620.000,-- Sk bez DPH)

    2, obliečky na posteľnú bielizeň, pretože aj ubytuvávame

    3, nákup tovaru (nápoje, potraviny a ostatné) sa účtuje ako kúpa tovaru a potom je jeho následný predaj alebo ako


    Za všetku pomoc ďakujem, ešte som reštauráciu neúčtovala a viete aký sú nadriadený.

    Ďakujem
    Ja by som doplnila, posteľnú bielizeň, uteráky, obrusy účtuješ na 501/A vytvor si samostatnú analytiku a zaeviduj si v knihe operatívnej evidencie, aby si mala kontrolu, aj zamestnanci majú "lepivé" prsty...
    Nákup tovaru - nápoje, kávu,cigarety, alkohol účtujem ako nákup tovaru, materiál na výrobu do kuchyne ako 501/A a predaj - to už je tovar.
    Účtovala som reštauráciu aj hotel, taktiež platby strav.poukážkami, ak bude problém, zaklop na dvere...
    A na kuchyňu, reštauráciu a ubytovanie sú výborné software, kde máš zároveň mesačné inventúry zásob.

    Lenuška je offline (nepripojený) Lenuška

    Lenuška
    ondrejvla
    Ja by som doplnila, posteľnú bielizeň, uteráky, obrusy účtuješ na 501/A vytvor si samostatnú analytiku a zaeviduj si v knihe operatívnej evidencie, aby si mala kontrolu, aj zamestnanci majú "lepivé" prsty...
    Nákup tovaru - nápoje, kávu,cigarety, alkohol účtujem ako nákup tovaru, materiál na výrobu do kuchyne ako 501/A a predaj - to už je tovar.
    Účtovala som reštauráciu aj hotel, taktiež platby strav.poukážkami, ak bude problém, zaklop na dvere...
    A na kuchyňu, reštauráciu a ubytovanie sú výborné software, kde máš zároveň mesačné inventúry zásob.
    Nákup - nápoje, káva, cigarety,alkohol, a ostatné potraviny ....... všetko je nákup potravín
    na 501 , pretože to predávate so službou, takže reštaurácie sa účtujú ako poskytovanie služieb. To je náklady - potraviny MD 501 a následné poskytnutie služby - tržby DL 602.
    Nákup tovaru 504 a predaj tovaru 604 sa účtuje pri predaji v nezmenom stave - tovaru.

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    Lenuška
    Nákup - nápoje, káva, cigarety,alkohol, a ostatné potraviny ....... všetko je nákup potravín
    na 501 , pretože to predávate so službou, takže reštaurácie sa účtujú ako poskytovanie služieb. To je náklady - potraviny MD 501 a následné poskytnutie služby - tržby DL 602.
    Nákup tovaru 504 a predaj tovaru 604 sa účtuje pri predaji v nezmenom stave - tovaru.
    Áno nákup potravín je 501/A a predaj hotového jedla je 602/A, asi som sa nesprávne vyjadrila, predaj je tovar - pri alkohole, nápojoch, cigaretách..., tak ako som písala vyššie. Samozrejme že pri nezmenenom stave! Pri zmenenom stave tovaru som účtovala napr. pri dovoze ojazdených MV na účet 132, subdodávky a všetky poplatky, opravy s tým spojené taktiež na účet 132 no a potom predaj 504/132 a 311/604. To len na okraj, aby nedošlo k omylu, aj keď pri subdodávkach ( t.j.opravách MV) došlo k zmene stavu tovaru.
    KEJKA
    .
    .................................................. ....
    k tomu uctovnictvu v restauracii je to na podobnom systeme ako pri mensich verejnych zariadeniach.majitela restauracie ste mali ppoziadat, aby vam s ohladom na naklady ktore musite vynalozit na kuchynu upravil najomne.bolo by dobre treba zistit ake najomne sa uctuje v inych podnikoch na urovni vasej restauracie.
    dufam ze som vam aspon trochu pomohol.

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    rozdeľujete aj ak je na bločku nákup potravín 501100, spotr.mat. 501200 a je tam aj alkohol 501300 napríklad môže to tak byť?

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    na účtovanie musíš mať smernicu a jej súčasťou je účtovná osnova s analytickými účtami. A smernica vychádza zo znalosti interného prostredia, spôsobu vedenia skladovej evidencie atd atd.....

    sybila3 je offline (nepripojený) sybila3

    sybila3
    viem, že treba smernicu, mám ju rozrobenú a preto zisťujem, či je lepšie keď sú nápoje rozdeľované na alko a nealko?

    IvetaH je offline (nepripojený) IvetaH

    IvetaH
    sybila3 Pozri príspevok
    viem, že treba smernicu, mám ju rozrobenú a preto zisťujem, či je lepšie keď sú nápoje rozdeľované na alko a nealko?
    Je to len o tom, či to chceš sledovať osobitne alebo nie, aký máš dôvod. Po skúsenostiach mám len dve analytiky - potraviny a ostatné.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.