Zavrieť

Porady

Prerabam bytove jadro (cez stavebne povolenie), co potrebujem ku kolaudacii?

Rekonstruujem byt. vramci ktoreho som menila dispoziciu bytoveho jadra. tato uprava jadra si vyzdavoala zamurovanie povodneho otvoru do kuchyne a vyrezanie noveho dverneho otvoru do kuchyne. Celu rekonstrukciu som ale zahrnula do stavebneho povolenia (stena do ktorej sa rezalnovy otvor bola nosna) - teda do tohto povolenia som zahrnula aj upravy v bytovom jadre, na ktore normalne staci len ohlasenie stavby - ale chceli sme usetrit dalsi poplatok.
Moja otazka je co potrebujem ku kolaudacii? doklady k novemu dvernemu otvoru mam, kedze mi to realizovala firma. potrebujem aj nieco k bytovemu jadru? Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    mala by si potrebovat posudok statika a podorys noveho jadra. ale to si mala davat k stavebnemu povoleniu. ku kolaudacii uz asi nic viac treba nebude, ale to ti povedia na stavebnom urade. mozno este reviziu elektriky budes potrebovat.

    Prerabam bytove jadro (cez stavebne povolenie), co potrebujem ku kolaudacii?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.