Zavrieť

Porady

Mumio

Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Prosím Vás máte niekto skúsenosti s užívaním prír.preparátu Mumio?
Usporiadat
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Som netrpezlivá fakt nikto?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
http://www.tml.sk/bi8.html

http://www.pharmaactiv.sk/sk/produkt.php?

http://www.tml.sk/bi81.html

http://www.salviafarm-vitae.sk/sk/vy...rodne_produkty


Ale osobné skúsenosti nemám.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

prepáčte, nedá mi mumio mi je známe iba z Angeliky
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Ivana Š
prepáčte, nedá mi mumio mi je známe iba z Angeliky
Sú to také čierne, guľaté tabletky, mali by očisťovať organizmus a posilňovať imunitu. Sú vyrobené vraj na základe prírodných látok.
Viac neviem... Tiež len tá Angelika:p
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Mali by posilňovať aj pamäť.
0 0
alternativa alternativa

alternativa je offline (nepripojený) alternativa

Pred asi 4 rokmi sme s manzelom vybrali kuru. Ziadne vyrazne zmeny na zdrav. stave sme nezaznamenali. To neznamena ale, ze nezabrali. Urcite je to tak ako vlastne vsetky alternativne formy individualne. Mam viditelnejsi detoxikacny efekt s dlhodobym uzivanim sladkovodnej riasy chlorella spirinoisa.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

To sú tie biele kraštáliky?
0 0
alternativa alternativa

alternativa je offline (nepripojený) alternativa

Elena Navrátilová
To sú tie biele kraštáliky?
Neviem, ci otazka bola adresovana na chlorellu. Ak ano, tak su to zelene male "lentilky", maju vysoky obsah o.i. aj chlorofylu. Mumio bolo vysvetlene - tmave.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

Áno, bolo tom myslené na chlorellu. Mumio poznám.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Akurát som vybrala prvú dávku a môžem povedať že môj organizmus bol určite menej unavený /problém so štítnou žľazou/. Aj po vysadení /30 dňová prestávka medzi kúrou/ viem že ma to stimulovalo k väčšej činnosti. nasadila som mumio aj manželovi s I.typom cukrovky a môžem povedať že sú to prvé tabletky ktoré nezabudol sám brať./bez toho aby som mu pripomínala/. Aj on cítil menšiu únavu.Má niekto podobné skúsenosti?
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

Aj mne mumio vzdy pomohlo, nie len na unavu, ale aj na odolnost organizmu. Ked som ho brala, v tom roku som nemala chripku. A ked som si ho rano dala, mala som pocit, ze mi dobili baterky. Len to potom netreba kombinovat s dalsimi tabletkami s obsahom mineralov. Mumio ich ma dost. Ja som to tak raz urobila a mala som reakciu na tvari - vyrazky. Dala som si prestavku, a a potom to bolo OK.:p Dakujem za pripomenutie.
Teraz som si kupila Geriastim, je to dobre, niekedy aj miesto kavy - mineraly a vitaminy. Len velke na preglganie.
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Akého typu boli tie vyrážky?
Ozaj aj ja som mala z toho DURACELKY.Kávu som nepotrebovala určite.
0 0
tamara tamara

tamara je offline (nepripojený) tamara

mne raz jedna liečiteľka poradila aby som mumio rozpustila v horskom mede a tak užívala, vraj je to ovela účinnejšie...len si nepamatam pomer, ak budes chciet, pozriem sa doma na to....ja teraz najnovšie idem začať brať gél z aloe vera, prave som si ho dnes bola kúpiť, ak mate niekto skúsenosť, budem rada...
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Tak budem veľmi rada ak mito omrkneš a dáš vedieť
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Teraz som si kupila Geriastim, je to dobre, niekedy aj miesto kavy - mineraly a vitaminy. Len velke na preglganie.[/quote]

V akom balení sa predáva ten Geriastim a na čo všetko účinkuje
0 0
janasv janasv

janasv je offline (nepripojený) janasv

GS Geriastim. Znizuje unavu, posiluje vitalitu. Pri vycerpani, unave a poklese telesnej vykonnosti. Presne zlozenie nemam, uz nemam sktaulku a pribalovy letak. Je to nieco ako Geriavit ale lacnejsie a tiez dobre.:p
0 0
Ninna Ninna

Ninna je offline (nepripojený) Ninna

Potrebujem niečo na povzbudenie som K.O.Skúsim kúpiť
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
tamara Pozri príspevok
mne raz jedna liečiteľka poradila aby som mumio rozpustila v horskom mede a tak užívala, vraj je to ovela účinnejšie...len si nepamatam pomer, ak budes chciet, pozriem sa doma na to....ja teraz najnovšie idem začať brať gél z aloe vera, prave som si ho dnes bola kúpiť, ak mate niekto skúsenosť, budem rada...
tamara, našla si pomer medu a Múmia ? ....alebo "Slzy hôr"...

nenašla som denné dávkovanie ...dozvedeli ste sa viac informácií o tomto výživovom doplnku za tri roky? ...pomáha zlepšiť zdravotný stav?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Ja mam s mumiom dlhodobe skusenosti. Podla mna to nema nejaky velky vyznam, ak sa to uziva vnutorne, snad okrem pripadov, ked to tlmi zapal v hrdle.

Je ale uplne nenahraditelne do hnisajucich ran. V Afganistane Talibanci nepouzivaju v bojoch nic ine, k penicilinu moc pristup nemaju.

Ja som si s tym napriklad vyliecil chronicky zapal oka. Riskol som to napriek tomu, ze aplikacia do oka nebola ani v obsirnom navode k produktu uvedena. Antibioticke kvapky bez ucinku, mumio po dvoch dnoch zabralo, potom som si to kvapkal este tyzden ako prevenciu, zapal sa nikdy nevratil.

Do oka to treba rozmiesat s prevarenou vodou a solou. Do rany staci jednoducho namrvit, rozpusti sa samo. Rana sa zahoji ovela skor a nezacne hnisat.

Na tieto aplikacie ale samozrejme treba zohnat to ciste mumio, ktore distribuje Salviafarm, co je dost problem. Vacsinou dostat to druhe, ktore od isteho casu vyrobca miesta s tym bielym praskom, pretoze dodnes nezvladli technologiu vzduchotesneho balenia. Mumio totiz prijma vzdusnu vlhkost a to nevedeli inak vyriesit ako s tym pridavkom.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
dočítala som sa, že kvalitné Múmio musí byť čierne. lacnejšie dostať kúpiť biele, ktoré nie je až tak kvalitné. Teraz som na pochybách
práve som sa informovala v lekárni, nemajú na sklade.., môžu mi Múmio objednať... tabletky, alebo prášok nevedeli mi odpovedať.
Naposledy upravil alla66 : 19.10.09 at 07:08
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať