Zavrieť

Porady

môžem zaslať listom informáciu čomu sa venujem,v čoho dôsledku čakám posunutie kontaktu na mňa. je to v súlade so zákonom?

mám otvorené zdravotnícke zariadenie v odbore fyzioterapia, chcela by som zaslať informačný list lekárom v okolí, že sa tomuto venujem, a teda konkrétne na čo sa zameriavam vo fyzioterapii, je to v súlade so zákonom, aby som tým neobťažovala dotyčného? čítala som, že v elektronickej komunikácii si zadávateľ musí vyžiadať súhlas do príjemcu, len neviem či sa to vzťahuje aj na toto, keď ja nechcem prikladať žiadny cenník ani ponuku, len kontaktné údaje v prípade potreby. ďakujem za radu
Naposledy upravil Dav : 21.02.17 at 20:12
taiko Preco si myslis, ze by mal taky lekar posuvat pacientovi kontakt na Teba ? Ja by som si vytlacil letaciky a so suhlasom lekarov ich rozmiestnil v cakarnach pri ordinaciach. Zaber bude podla mna vacsi.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Soňa K je offline (nepripojený) Soňa K

    Soňa K
    Je to v súlade so Zákonom. Zákon, ktorý by zakazoval niekomu slušne napísať, neexistuje. V elektronickej komunikácii si nezadávaš súhlas, ale môžeš niektoré adresy blokovať alebo nasmerovať do spamu. Možno by bol lepší informačný leták, list by mohli neotvorený hodiť do koša. Takto aspoň niečo z letáku uvidia.

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Osobne by som videla ešte jednu možnosť. Išla sa osobne predstaviť lekárovi s vizitkou a prosbou, či môžem zanechať v jeho čakárni ev. v zdrav. zariadení pred ambulanciami svoje propagačné materiály s kontaktom. Jednak ťa lekár osobne spozná, z priameho kontaktu určite zanecháš zo seba nejaký dojem.
    Ak by sa ho pacienti na teba pýtali, už nebudeš pre neho cudzia.

    môžem zaslať listom informáciu čomu sa venujem,v čoho dôsledku čakám posunutie kontaktu na mňa. je to v súlade so zákonom?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.