Zavrieť

Porady

Strata hesla na pobox

Prosím vás pomôžte mi ! Stratil som heslo na pobox je to už veľmi dávno čo som ho používal pretože bývalá priateľka mi zmenila heslo a teraz sa k nemu neviem dostať skúšal som už všeličo ale neviem si rady a teraz ho potrebujem pýtal som sa aj jej ale ona ho už tiež zabudla Prosím poraďte mi ako sa môžem dostať s5 k svojmu e-mailu skúšal som to už na tej stránke strata hesla odoslal som všetky potrebné informácie čakám čakým A stále nic Prosím poraďte mi Dakujem
Naposledy upravil Jon3 : 18.03.17 at 16:03
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pokiaľ si použil možnosť zabudnut heslo - tak len čakať. A dúfam že si nedal odkaz na zaslanie obnovovacieho hesla práve na pobox....
    Ale pokiaľ sa pobox nepoužíval viac ako rok - schránka bude zmazaná.
    Je tam ešte možnosť prihlásiť sa FB heslom a aj Google heslom (ale ja som to neskúšal - moja kôra šedá mozgová si zatiaľ heslá pamätá.... i po roku......
    Môžeš skúsiť (ak máš) aj heslo z atlas.sk .... za pokus to stojí....
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    Jon3 No musel som si založiť nový e-mail tiež ho mám na poboxe A na ten som si dal zaslať odkaz ale nič mi nechodí už dlhší čas neviem urobil som zle ? A ide o to že neviem ani heslo na fb pretože aj to mi zmenila
    misoft No zbohom...... bola teda pekná mrcha...... a ty (s prepáčením) si riadny truľo, keď si jej dal prihlasovacie údaje.
    A pokiaľ to už ani ona nevie (ale to pochybujem).... tak sa možno už k svojim e-mailom nedostaneš.
    Mimochodom - používať Pobox ako hlavný e-mail - riadna hlúposť. Ten je vhodný akurát na jednorázové potvrdzovanie niečoho, pretože (a tiež mám Pobox) aj po nastavení všetkého, neustále tam chodia debilné reklamy....
    Jon3 No to bola !!! A máš pravdu bòl som trulo no ale keď s niekým chodíš dôveruješ mu skade som mal vedieť čo sa stane veľmi sa do týchto vecí nerozumiem potreboval by som sa dostať aj na fb ale nedá sa to pokiaľ nemám prístup na ten e-mail pretože tam mi chodili aj upozornenia A správy hm čo teraz ? Naozaj sa s tým už nedá nič robiť ?
    misoft Reagujem neskôr..... zásada je: na dôležité veci nepoužívaj tie free e-mail služby typu pobox, azet, zoznam a pod. Nemajú dobré antispamové filtre, v prípade obnovy hesla je to na dlhé lakte - dlho to niekedy trvá. Ako záložný e-mail nikdy nezakladaj na rovnakom e.mailovom klientovi - vždy niekde inde. E-mailových klientov (aspoň niektorých) - nepreväzuj s FB profilom - bude istota, že aspoň jeden bude "čistý" a nebude ho možne ukradnutým profilom zmeniť - viď tvoj prípad.
    Z mojej skúsenosti (nie je to návod!): hlavný na g-maili, záložný na windowslive (teraz aj outlook) - pomocné na post, pobox, azet - pomocné preto, aby som ich používal na krátkodobé registrácie. Pre jednorázovú registráciu používam 10 minute e-mail.
    U tých hlavných mám ako záložný vždy ten druhý....
    Mal som aj na yahoo - ale po úniku dát som ho zrušil..... našťastie ..... bol to fakt len núdzový záložný.... nič sa mi tam nepreposielalo.
      zbaliť

    korela je offline (nepripojený) korela

    korela
    Ak si spomenieš na obdobie, kedy si sa u nich registroval, využi prvú asociáciu, čo ti napadne, funguje.
    .
    Nezabudnuteľné heslo je domáci miláčik, radšej neskúšajte nikoho, aby ste sa nezľakli, ako sa dá ľahko niekomu vstúpiť do schránky. :-(
    Jon3 No to bolo už veľmi dávno keď som sa prví krát registroval A kedy to bolo presne to už bohužiaľ neviem Ďakujem pekne
    korela Vďaka tebe som išla do jednej starej schránky, prišlo mi ľúto, že prídem o obsah, a čo bolo kedysi zautomatizované, veru som zabudla. Do 40 min. som si spomenula len kvôli tomu, že v tom čase som mala zaužívaný okruh hesiel.

    Strata hesla na pobox

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.