Zavrieť

Porady

pomoc s naprogramovanim excel

Dobrý den potrebujem poradit s tabulkou v exceli ide o vyhladavanie vo stlpci D9 zadavam nejake generovane cisla v riadku otazka c 1. k danym cislam zadavam hodnoty tie ktore su v sedej oblasti to znamena pocet 1,2 a meranie 1,2 v cervenej oblasti je cas datum a pocasie a tieto hodnoty chcem aby mi nejako same vygenerovalo cas na zaklade casu a datum na zaklade hodin a pokial to funguje tak napr teplotu na zaklade internetu ked vyplnim riadok a skocim do riadku pod tym otaza č.2 vyhladavanie D5 po zadani cisla ktore sa nachadza v tabulke potrebujem aby mi vyzobrazilo cely riadok ktori patri pod to cislo riadok takym sposobom ako je ten zlty D7 ... dakujem za rady a pomoc odvdacim sa ako bude treba p.s. to vyhladavanie chcem ako v telefone mam v mobile xy cisel a mien ked idem zadat manualne cislo do tel a to cislo je uz v tel. zozname tak telefon sam to cislo ponukne aj s menoma tak isto by som to chcel tabulka v prilohe dakujem pekny den a vecer
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    frenkacik je offline (nepripojený) frenkacik

    frenkacik
    Posielam subor naspat s makrom. Ak doplnis v stlpci K9:K24 nejaku hodnotu tak sa do toho isteho riadku automaticky doplni aktualny datum aj cas.

    pomoc s naprogramovanim excel

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.