Zavrieť

Porady

skoda felicia vypaluje poistku smerovky

Dobry den mam problem felicia 1.6 benzin k problemu začalo mi vypalovat poistku na smerovky pri zatazeni motora a este ktomu mi ako keby kvoli tomu trha s motorom akoby tam nedochadzal prud to vsetko robi ta poistka ked ju vyberiem motor ide perfektne ale zase smerovky nič vie mi niekto poradit dakujem.g
Naposledy upravil ivka70 : 30.04.17 at 10:26 Dôvod: vratenie vymazanej otazky
Tweety vipaľuje, viberem, to už je ale silná káva
misoft Nuž putkinko - toto nebolo od teba veľmô múdre - vymazať popis problému. Keby si si opravil pravopis, mohlo to tam byť.
http://www.porada.sk/t216110-etiketa-porady.html
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Ach jaaj.... putkinko.... dávaš slovenčinovi po bokovy... to za prvé.
    Za druhé - používaj šedú hmotu mozgovú v dutine lebečnej... keď vypaľuje (vipaluje) poistku - tak je niekde SKRAT! A keď je skrat, tak môže aj "trhať" motorom, lebo "šťava" nejde tam, kde má....
    Pokiaľ to nevieš identifikovať a opraviť - choď do servisu! Prípadne to nechaj tak a časom už možno nebudeš ani servis potrebovať (až náhodou pre skrat ti Felda pekne zahorí - ale nie láskou k tebe....).
    ivka70 30.04.17 10:27 priradil do Porady

    skoda felicia vypaluje poistku smerovky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.