Zavrieť

Porady

podnajomnici

od pondelka mame v spolocnom dvore podnajomnikov bez akychkolvek oznameni. Sme traja vlastnici vo dvore....pytali sme sa susedy, ze ona nemusi nic nikomu hovorit...su tam soplaci, ktori si tam robia mejdan a chodia s kamaratmi hore dole ziadni slusaci....ako postupovat?
Naposledy upravil ivka70 : 01.08.17 at 11:02 Dôvod: vratenie vymazanej otazky
3 komentárov     zbaliť
buchač Veru nemusí dávať žiadne oznámenia, či dokonca žiadať o povolenie ostatných.
Dnes je len utorok...možno a pravdepodobne len oslávili nové bývanie.

Ako vravím...dnes je LEN utorok.
Na základe jedného mejdanu a prípadného výzoru si dovolíš odsúdiť a dať dotyčných do skupiny neslušákov...???
Tak to si iná...to by som si nedovolil ani ja, a to mám skúsenosti a aj odhad.
K tomu chodeniu hore dole ???
Každý niekde chodí, Ty sedíš stále doma na zadku ???
mikinka15 prepac od minuleho pondelka som myslela a to ze nam niekto chodi po dvore a hresi pri malých detoch p...k.... a este ked ich pekne poprosime ta poslu kde lahsie tak viem hadam kto je slusny...toto si vo vlastnom dvore vyprosime ... nerobime zbytocne z komara somara keby boli slusni je nam to jedno...a ty neodsudzuj hned ked nevies podrobnosti chcela som radu a nie tvoje odsudenie
ivka70 otazky sa na porade nemazu!
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Tweety
Suseda nepotrebuje súhlas ostatných na to, aby dala byt do podnájmu. Potrebuje sa akurát zaevidovať na DÚ. AK sú hluční aj po 22 hod., potom porušujú nočný kľud a zavolajte policajtov. Inak s tým ani nič iné neurobíte. Samozrejme, že ich upozorniť na nevhodné správanie môžete.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.