Zavrieť

Porady

Ako sa vola film?

Chcel by som sa opytat na nazov filmu ktory je z obdobia okolo roku 2000 kde sa odohrava dej v ktorom na zaciatku ide o to ze su dvaja manzelia, zena blondinka chlapa si nepamatam a idu na svadobnu cestu alebo nieco take a ked spia jednu noc na hoteli a rano sa zena zobudi zisti ze je sama na izbe a po chlapovi ani stopy, v tom zacne po nom patrat v praci a zisti ze tam ani nepracuje kde jej uviedol a ze skoro nic o nom nevie. Neskor sa dej odohrava v dzungli v nejakej jaskyni kde su nejaky povstalci alebo nieco take, s ktorymi ma spolupracovat jej muz ktoreho tam prisla hladat. Zisti ze tam nieje ale ze je niekde inde v tej dzungli tak sa rozhodne ist za nim. Viem este ze tam bola scena s mostom cez priepast v tej dzungly kde isli na aute. Film by mal byt v kategorii komedia dobrodruzny.
Ak niekto viete o co sa jedna budem rad za nazov. Viem ze som ho opisal biedne ale videl som ho asi 10 rokov do zadu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.