Zavrieť

Porady

Žiadosť o rozvod

Kto mi poradí,kde na internete nájdem vzor žiadosti o rozvod?
Ďakujem
Usporiadat
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

čo tak skúsiť pohľadať, bolo to tu rozoberané x krát ale aspoň pre začiatok http://www.porada.sk/t13417-vyzivne....=v%FD%BEivn%E9
http://www.porada.sk/t32182-zvysenie...n%E9-posledný príspevok
0 0
jana788 jana788

jana788 je offline (nepripojený) jana788

ahojte.
Prosím poradte mi vzro žiadosti o rozvod.
Vopred ďakujem
0 0
kaja29 kaja29

kaja29 je offline (nepripojený) kaja29

a čo napr. toto?
0 0
aksalka aksalka

aksalka je offline (nepripojený) aksalka

Ďakujem Kaja29 to je asi to správne tlačivo čo som aj hľadala.
0 0
Matrix44 Matrix44

Matrix44 je offline (nepripojený) Matrix44

Dobry den,
mam par otazok. Od podania ziadosti o rozvod, z pravidla ako dlho trva nez dojde k pojednavaniu a samotnemu rozvodu ? Manzelka s rozvodom suhlasi a deti nemame.
A kde mam podat ziadost o rozvod a kolko korunovy kolok je potrebne zakupit ?

Dakujem
Naposledy upravil Matrix44 : 08.10.07 at 13:50
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

čas od podania k vytýčeniu pojednávania záleží od vyťaženosti súdu a o rozvod podávaš na okresnom súde v mieste trvalého bydliska
0 0
susie1 susie1

susie1 je offline (nepripojený) susie1

prosim vas potrebujem zohnat tlacivo ziadost na rozvod +viete mi poradit co este potrebujem ak mam dieta v pestunskej starostlivosti a chcem si ho po rozvode nehat

dakujem
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Pozri prílohu v príspevku 44
0 0
susie1 susie1

susie1 je offline (nepripojený) susie1

dakujem
0 0
kisar kisar

kisar je offline (nepripojený) kisar

Cloe!
Dik za ten dokument....Aj ja som tu ziadost hladal...Koooooooooonecne niekto normalny!!
0 0
vavruska vavruska

vavruska je offline (nepripojený) vavruska

Čítam už 6. stranu a konečne sa niekto dopracoval k tej žiadosti. Inak mi pripadalo, ako keby si tu poraďáci vymieňali názory...
Mne do rozvodu ubehlo skoro 8 mesiacov a to sľúbili 3-4 mesiace, ale dotyčná advokátka odišla a potom žiadosť o rozvod pridelili inému. Preto to časové obdobie. Aj to sa stáva, s tým treba rátať. K dobrému a hlavne múdremu rozhodnutiu držím palce!
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

vavruska Pozri príspevok
Čítam už 6. stranu a konečne sa niekto dopracoval k tej žiadosti. Inak mi pripadalo, ako keby si tu poraďáci vymieňali názory...
Mne do rozvodu ubehlo skoro 8 mesiacov a to sľúbili 3-4 mesiace, ale dotyčná advokátka odišla a potom žiadosť o rozvod pridelili inému. Preto to časové obdobie. Aj to sa stáva, s tým treba rátať. K dobrému a hlavne múdremu rozhodnutiu držím palce!
Aj o tom je porada, ale vždy sa dopracujeme k podstate
0 0
RiPper RiPper

RiPper je offline (nepripojený) RiPper

Je zaujímave že sú to zväčša ženy čo podávajú žiadosť o rozvod. U mna je to skôr opačne ale možno mi pomožete aká je šanca že dieťa z našeho manželstva pridelia mužovi. Teda či je potrebné aby matka súhlasila resp. keby dala súhlas či by nemohli nastať nejkaké komplikácie.
0 0
daniak daniak

daniak je offline (nepripojený) daniak

Tak, je tu niekde vzor žiadosti na rozvod, alebo nie?
0 0
daniak daniak

daniak je offline (nepripojený) daniak

Môžem poprosiť o tu žiadosť, na rozvod? Však všetci tu omieľajú všetko možne a nik nevie dať to čo človek naozaj chce.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

daniak Pozri príspevok
Môžem poprosiť o tu žiadosť, na rozvod? Však všetci tu omieľajú všetko možne a nik nevie dať to čo človek naozaj chce.

A čo tak aj hľadať a nielen brať?
0 0
daniak daniak

daniak je offline (nepripojený) daniak

Prepáč už som to našiel, ale veľa ľudí sa nato pitá a nik im nepovie kde to nájde. Ďakujem.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

daniak Pozri príspevok
Prepáč už som to našiel, ale veľa ľudí sa nato pitá a nik im nepovie kde to nájde. Ďakujem.
Keby si pozorne čítal túto tému, tak návrh už dávno nájdeš a nepriložíš ďalšie tri príspevky.
0 0
Aladinka38 Aladinka38

Aladinka38 je offline (nepripojený) Aladinka38

Dobrý den prajem, aj ja mám momentálne problém nájsť vzor na Ziadosť o rozvod. Neviem, či ste ho už našli, ak áno, prosím vás, napíšte mi, kde sa mám obrátiť. Dakujem.

0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Aladinka38 Pozri príspevok
Dobrý den prajem, aj ja mám momentálne problém nájsť vzor na Ziadosť o rozvod. Neviem, či ste ho už našli, ak áno, prosím vás, napíšte mi, kde sa mám obrátiť. Dakujem.
Strana 5, príspevok 44 v tejto istej téme - prílohu si uložiť do počítača a upraviť podľa vlastných potrieb.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať