Zavrieť

Porady

pohovku z ekokoze?

ahoj, rozmyslam nad kupou pohovky, kde cast z nej je z ekokoze, vydrzi to nieco, neoderie sa to rychlo? diky za rady
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    taiko je offline (nepripojený) taiko

    Som, kto som taiko
    moja skusenost je ze sa to oderie lahko a rychlo.
    Mne taka pohovka vydrzala necele tri roky a potom sa z nej zacala ta ekokoza odlupovat az na textiliu
    shimiak aj som si myslel, diky za odpoved

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Videla som par takych sedaciek,ale nikdy by som to nekupila.Po case sa to zacalo akoby olupovat,vyzeralo to hrozne.Radsej kup kvalitnejsi potah na sedacke, to vydrzi dlhsie

    mondes je offline (nepripojený) mondes

    mondes
    Ani ja neodporúčam. Tiež mám zlú skúsenosť. Rýchlo sa to ošúcha a vyzerá to hrozne.

    gardenia je offline (nepripojený) gardenia

    znamenie Býk, mám rada pokoj, neznášam ľudí, ktorí nevedia, čo so sebou ...viac gardenia
    Ja by som si pohovku z koze, kozenky a pod. nikdy nekupila
    lebo mi pripada nevkusna a zle sa na nej sedi, smyka sa zadok a v lete sa vam nan lepi oblecenie. Nasi znami maju kozenu sedacku a prave kvoli tomu tam nerada chodim . Ale kazdy ma iny vkus.
    shimiak ja som chcel iba taku, kde iba spodna cast je z ekokoze, sedacia cast a opierka je latkovana, ale uz nechcem ani to

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.