Zavrieť

Porady

bol mi schvaleny liecebny pobyt typu B

prvy krat mam moznost ist na liecenie ,chcela by som poradit kde sa oplati za rozumnu cenu mimo sezony a ako dalej postupovat a ci je nutnost mat plnu penziu
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Na aké ochorenie?
Jana 44 pohybové ustrojenstvo
veronikasad Neviem čo je pre teba rozumné cena, aktualne ceny ubytovania si musis pohľadať na webovej stránke jednotlivých kupelov, sú dosť veľké rozdiely podľa liečebných domov - možností je viac: Bojnice, Trenčianske Teplice, Turčianske Teplice, Dudince, Piešťany ... Záleží čo od pobytu ocakavas
Jana 44 preukaz mi plati do konca novembra tak som chcela poradit ci akcie byvaju aj na jesen nakolko cez sezonu by som nerada a do konca marca nemozem z roboty a rada by som bola bud v Sklenych,Turcianskych,Bojniciach alebo Lucky,
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    delonka je offline (nepripojený) delonka

    delonka
    V novembri min.roku som aj ja absolvovala liečebný pobyt typu B a pri oznámení o schválení kúpeľov som dostala zo VŠZP aj kompletný zoznam kúpeľov na moju indikáciu s mailovými adresami, tel.číslami., pobyt som si vybavila mailom a do ani do 2.týždňov som už bola v kúpeľoch. Spokojnosť navyššia, bola som tiež 1x a určiote pôjdem znovu.
    Jana 44 a kde ste boli?
    delonka Bola som v Brusne, okr.Brezno.

    Aknazuz je offline (nepripojený) Aknazuz

    certifikovaná účtovníčka Aknazuz
    Ja som bola velmi spokojna s Lúčkami, bola som po gynekologickej operácii ..

    bol mi schvaleny liecebny pobyt typu B

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.