Zavrieť

Porady

Zvuk v prezentácii Power Point

Mám problém,neviem,ako nastaviť zvuk,hudbu v prezentácii,aby hrala počas celej prezentácie.Skúšala som to podľa príspevku,kt.som tu na tento problém našla,ale akosi to nefunfuje.Hudbu (napr.MP3)vložím,ale hrá dookola iba na 1 snímku prezentácie.Ak kliknem na ďalšiu stranu,buď hudba nehrá,alebo opäť ide od začiatku... Neviete mi niekto poradiť,prosíííím?????Vďaka...fabermit
Usporiadat
Dodo 46 Dodo 46

Dodo 46 je offline (nepripojený) Dodo 46

Ďakujem veľmi pekne ten CDex mi pomohol . Konverzia do WAWU prebehla fakt na úrovni MP3, predtým mi to urobilo aj vyše 10-násobok veľkosti mp3 súboru. Prajem všetkým krásne Vianočné sviatky.
Dodo 46
0 0
Dodo 46 Dodo 46

Dodo 46 je offline (nepripojený) Dodo 46

Pekné blahoželanie a hlavne krásna pesnička od Stinga.

Nevieš prečo nemôžem hlasovať však som zaregistrovaný.
Ďakujem Dodo 46.
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Dodo 46 Pozri príspevok
Ďakujem veľmi pekne ten CDex mi pomohol . Konverzia do WAWU prebehla fakt na úrovni MP3, predtým mi to urobilo aj vyše 10-násobok veľkosti mp3 súboru. Prajem všetkým krásne Vianočné sviatky.
Dodo 46
Dodo 46 Pozri príspevok
Pekné blahoželanie a hlavne krásna pesnička od Stinga.

Nevieš prečo nemôžem hlasovať však som zaregistrovaný.
Ďakujem Dodo 46.
Ďakujem za pochvalu.
CDex je fakt dobrý program, som rada, že aj ty si spokojný.
Hlasovať nemôžeš preto, lebo si ešte krátko zaregistrovaný a máš málo príspevkov, niekde tu na porade je uvedené aký čas a koľko príspevkov potrebuješ, aby si hlasovať mohol, len neviem kde.
Pekné vianočné sviatky prajem aj ja tebe.
0 0
Dodo 46 Dodo 46

Dodo 46 je offline (nepripojený) Dodo 46

Ďakujem .

Dodo 46
0 0
Juri1 Juri1

Juri1 je offline (nepripojený) Juri1

Prosim poradite mi ako spravit aby som pri prezentacii nemusel mat prilozeny subor s mp3, lebo inak mi to nejde.
A ako spravit, aby to hralo aj na inom PC aj ked nahram prezentaciu spolu s mp3 do jedneho foldra.
Robim to pod MS Office 2003, resp. 2007.
Dakujem
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Juri1 Pozri príspevok
Prosim poradite mi ako spravit aby som pri prezentacii nemusel mat prilozeny subor s mp3, lebo inak mi to nejde.
A ako spravit, aby to hralo aj na inom PC aj ked nahram prezentaciu spolu s mp3 do jedneho foldra.
Robim to pod MS Office 2003, resp. 2007.
Dakujem
Juri1, a o čom je celá táto téma? Há? Alebo ti to máme znovu napísať?

Veď si to celé prečítaj, v téme to máš vysvetlené.
0 0
Robert Pekar Robert Pekar

Robert Pekar je offline (nepripojený) Robert Pekar

Obyčajný človek s obyčajnými problémami...alebo aj neobyčajnými :)) ...viac
Chobot Pozri príspevok
Juri1, a o čom je celá táto téma? Há? Alebo ti to máme znovu napísať?

Veď si to celé prečítaj, v téme to máš vysvetlené.

Aby si to nemusel lovit...vytvor si subor vo waw a ten si uloz niekde na plochu. V office 2007 je karta prechody, ostatne verzie neviem nepouzivam, ale bude to podobne. Tam najdi polozku zvuk a iny zvuk. Vybehne Ti okno s ponukou, kde mas subor ulozeny., Najdi ho a vlozis si ho do prezentacie. Potom si ju pre istotu uloz a skus spustit. Mala by fungovat. No a potom si vytvor samostatnu prezentaciu, nacasuj, nastav efekty a mas to... len ak to budes cgciet posielat mailom, pozor na velkost waw suboru
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať