Zavrieť

Porady

Kurie oká

Prosím poraďte mi niekto na ruke sa mi vytvorilo kurie oko na dlani. No ale aj na tvári na brade mám nejaký sajrajt, myslí, že je to výrusové keď som bola u kozmetičky mala som to ako vyrážku, vytlačila mi ju a teraz sa mi to roznieslo, čo mám robiť? jedná sa mi hlavne o tvár. Vopred ďakujem za radu. Počula som Cibuľu namočiť do octu a na druhý deň priložiť, cez noc nechať pôsobiť. Len mám strach aby mi to nevyžralo.
Naposledy upravil Lucuš : 21.09.06 at 11:12
Usporiadat
Farks Farks

Farks je offline (nepripojený) Farks

odporúčam navštíviť medicinálnu pedikúru, kde to bez problémov a bolesti odstránia. Ale kurie oko na tvári? - to sa mi nejak nezdá
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ďakujem Ti, neviem čo to je na brade ale som z toho mimo.
0 0
maryann maryann

maryann je offline (nepripojený) maryann

Mne sa to tiež akosi nepozdáva s tým kurím okom na tvári....

Keď sa mne kurie oko objavilo na nohe, vyničila som ho citrónovou kôrou namočenou v octe 24 hodín. Ale pozor, treba to dávať iba na kurie oko, lebo keď sa to dostane aj inam, hrozne to štípe. Ja som to prikladala asi tak týždeň, kým to "nezčernalo" a zbavila som sa toho. Ak by sa však stalo, že ti z rany pôjde krv, okamžite si na to niečo prilož a tá krv sa nesmie dostať do styku napr. s prstami, lebo si to tam prenesieš.
0 0
ivetuska ivetuska

ivetuska je offline (nepripojený) ivetuska

No ja by som tiez bezala ku koznej aspon. A na to kurie na ruke, ti predpise taku vodicku, ktora je priesvitna a ked zaschne, tak zbelie. Ja som mala plne ruky toho a toto mi pomohlo. A myslim,ze ju predavaju aj v lekarni bez RP,ale neviem ako sa uz vola.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

ďakujem Ti popýtam sa v lekárni.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Mne do istej miery pomohla tá vodička ako piše ivuška. Ja to volám lepidlo, lebo sa to podobá na priesvitný lak. (Dobré prirovnanie.) Ale určite mi pomohol selén, brala som ho v tabletkách a po čase mi zmizli samé od seba. Treba si asi prečistiť organizmus, krv, aby sa tie škodliviny dostali odtiaľ preč.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Hovoríš selén, no skúsim to ale návšteve odborníkov sa asi navyhnem.
Vieš najhoršie je, že človek namá na seba čas, stále je niečo prednejšie a naostatok som ja.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Lucuš
Hovoríš selén, no skúsim to ale návšteve odborníkov sa asi navyhnem.
Vieš najhoršie je, že človek namá na seba čas, stále je niečo prednejšie a naostatok som ja.
Nie si náhodou rak?
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Ja mám tiež veľmi dobré skúsenosti s tou cibuľou a octom. Ja teda kurie oká nemám, ale deti keď mali, s tou cibuľou im behom 2 týždňov krásne zmizli.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Rak to nie som strelec.
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

počula som, že pomôže aj cesnak , octe
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Ono s tým vírusovým to vyzerá na vírusovú bradavicu a vyzerá ako akné vyrážka len má jadierko biele (nie?)- to len predpokladám a tá sa presne šíri tak, že ak praskne jadierko tak sa rozlezie. Keď sa takéto pliagy šíria znamená to aj, že tvoj organizmus je oslabený takže sa lieč dvojmo...
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Ďakujem, za radu, no musím začať so sebou niečo robiť.
0 0
daniek daniek

daniek je offline (nepripojený) daniek

Gabi03
Mne do istej miery pomohla tá vodička ako piše ivuška. Ja to volám lepidlo, lebo sa to podobá na priesvitný lak. (Dobré prirovnanie.) Ale určite mi pomohol selén, brala som ho v tabletkách a po čase mi zmizli samé od seba. Treba si asi prečistiť organizmus, krv, aby sa tie škodliviny dostali odtiaľ preč.
tá vodička sa volá Duofilm a v lekárni ti ju bez problémov predajú aj bez rp ale mne teda vôbec nepomohla tú cibuľu v octe som už takisto počula ale ešte neskúsila
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

daniek
tá vodička sa volá Duofilm a v lekárni ti ju bez problémov predajú aj bez rp ale mne teda vôbec nepomohla tú cibuľu v octe som už takisto počula ale ešte neskúsila
To nepoznám, teraz mi poradila v lekárni VERUCCA že je to dobré, tak skúsim.
0 0
daniek daniek

daniek je offline (nepripojený) daniek

Lucuš
To nepoznám, teraz mi poradila v lekárni VERUCCA že je to dobré, tak skúsim.
alebo aj verucca ale funguje to u obidvoch na rovnakom princípe tak veľa úspechov pri liečbe
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

ďakujem pekne
0 0
Michel11 Michel11

Michel11 je offline (nepripojený) Michel11

ivetuska
No ja by som tiez bezala ku koznej aspon. A na to kurie na ruke, ti predpise taku vodicku, ktora je priesvitna a ked zaschne, tak zbelie. Ja som mala plne ruky toho a toto mi pomohlo. A myslim,ze ju predavaju aj v lekarni bez RP,ale neviem ako sa uz vola.

Ahoj, tá tekutina je ako lak na nechty, aj to tak smrdí a volá sa to tuším Verumal... S tými okami nie je sranda, aj ja mám na nohe a už to mám celé zapálené a musia mi to vypalovať tekutým dusíkom a bolí to tak, že nevládzem poriadne ani chodiť... čiže čím skôr tým lepšie... a aj ja odporúčma tú kožnú....
0 0
Lucuš Lucuš

Lucuš je offline (nepripojený) Lucuš

Michel11
Ahoj, tá tekutina je ako lak na nechty, aj to tak smrdí a volá sa to tuším Verumal... S tými okami nie je sranda, aj ja mám na nohe a už to mám celé zapálené a musia mi to vypalovať tekutým dusíkom a bolí to tak, že nevládzem poriadne ani chodiť... čiže čím skôr tým lepšie... a aj ja odporúčma tú kožnú....
Tak nám obom držím palce aby to svinstvo zmizlo drž sa ahoj.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
abel Pozri príspevok
Ja mám tiež veľmi dobré skúsenosti s tou cibuľou a octom. Ja teda kurie oká nemám, ale deti keď mali, s tou cibuľou im behom 2 týždňov krásne zmizli.
Chcem všetkým, ktorí majú problémy s kurími okami povedať, že recept s cibuľou namočenou v octe je super babský recept-a odporúčam. Mojej malej dcére lekárka niekoľko-krát vypaľovala KO, ale bez výsledku. Potom som si nechala poradiť od Elenky-abel a síce sme sa poriadne dlho trápili (už sme to chceli aj vzdať), no nakoniec sme zvíťazili.Chcem jej moooc poďakovať za užitočné rady, ktoré mi dávala.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať