Zavrieť

Porady

Písanie v angličtine

dobrý deň, moje hobby vo voľnom čase je angličtina. veľmi rada by som si s niekým písala po anglicky. Chcela by som sa opýtať, či nepoznáte nejakú stránku, kde by som si s niekým mohla písať. Ale nemám na mysli tie hlúpe pokecová stránky, kde sú samí divní ľudia, ktorí myslia len na to jedno. O to nemám záujme. Rada by som sa zdokonalila v angličtine v písaní. Možno to znie divno, ale nemohli by ste mi poradiť, prosim.:p
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
na internete je strašne veľa stránok kde môžeš komunikovať a diskutovať po anglicky

skús nájsť nejakú zaujímvú skupinu na Google alebo Yahoo

Inak rozmýšľal som nad založením samostatnej Porady na učenie jazykov.
Mám osobnú skúsenosť ako sa najlepšie naučiť jazyk a k tomu by bola perfektná spolupráca viacerých. Máš chuť na tom spolupracovať?

Orim je offline (nepripojený) Orim

Orim
Richard
na internete je strašne veľa stránok kde môžeš komunikovať a diskutovať po anglicky

skús nájsť nejakú zaujímvú skupinu na Google alebo Yahoo

Inak rozmýšľal som nad založením samostatnej Porady na učenie jazykov.
Mám osobnú skúsenosť ako sa najlepšie naučiť jazyk a k tomu by bola perfektná spolupráca viacerých. Máš chuť na tom spolupracovať?

To je výborný nápad

jumper je offline (nepripojený) jumper

jumper
maria87
dobrý deň, moje hobby vo voľnom čase je angličtina. veľmi rada by som si s niekým písala po anglicky. Chcela by som sa opýtať, či nepoznáte nejakú stránku, kde by som si s niekým mohla písať. Ale nemám na mysli tie hlúpe pokecová stránky, kde sú samí divní ľudia, ktorí myslia len na to jedno. O to nemám záujme. Rada by som sa zdokonalila v angličtine v písaní. Možno to znie divno, ale nemohli by ste mi poradiť, prosim.:p
vies o com alebo este presne nie?

maria87 je offline (nepripojený) maria87

maria87
dobrý deň, ten nápad, čo napísal Richard sa mi páčil. Chcela by som niečo také na porade. Rada sa zúčastním toho.

bendži je offline (nepripojený) bendži

bendži
Richard
na internete je strašne veľa stránok kde môžeš komunikovať a diskutovať po anglicky

skús nájsť nejakú zaujímvú skupinu na Google alebo Yahoo

Inak rozmýšľal som nad založením samostatnej Porady na učenie jazykov.
Mám osobnú skúsenosť ako sa najlepšie naučiť jazyk a k tomu by bola perfektná spolupráca viacerých. Máš chuť na tom spolupracovať?
v tomto smere by som ti rada ponúkla svoju spoluprácu

Stina je offline (nepripojený) Stina

Stina
Je to super. Už som sa dávnejšie začala učiť, len som s tým prestala. Ale teraz, keď to budem mať na očiach, je to veľká inšpirácia k pokračovaniu .

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin Richard
navyše sa môžete spoločne deliť o úspech a neúspechy v učení. Ako sa vraví "dvom sa to ťahá lahšie" .-)


téma pokračuje tu:
http://www.porada.sk/t36425-ucime-sa-po-anglicky.html


táto sa uzatvára

Písanie v angličtine

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.