Zavrieť

Porady

Potraviny -podmienky

Chcela by som sa spýtať na podmienky pri otváraní obchodu s potravinami,hlavne čo sa týka hygieny-konkrétne so sociálnym zariadením- miestnosť,kde by som chcela otvoriť obchod totiž nemá vlastné toalety-/voda,elektrina,kúrenie ,sklad - sú/. Miestnosť by som mala v prenájme.
Ďakujem za pomoc.
Usporiadat
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
čo sa týka prevádzkového poriadku, mohol by byť, len by som trošku obšírnejšie dala popis o jednotlivých čistiacich prostriedkov, ktoré na čo použiješ.
Ináč myslím si, že by to malo byť ok.
čo sa týka haccp, neviem či Ti nedajú vymenovať pár dodávateľov, síce nie si výrobca, tak možno Ti s týmto dajú pokoj. Ale ak by to aj požadovali, vieš formou prílohy doložiť.
0 0
brato brato

brato je offline (nepripojený) brato

lenkak Pozri príspevok
čo sa týka prevádzkového poriadku, mohol by byť, len by som trošku obšírnejšie dala popis o jednotlivých čistiacich prostriedkov, ktoré na čo použiješ.
Ináč myslím si, že by to malo byť ok.
čo sa týka haccp, neviem či Ti nedajú vymenovať pár dodávateľov, síce nie si výrobca, tak možno Ti s týmto dajú pokoj. Ale ak by to aj požadovali, vieš formou prílohy doložiť.
Dakujem velmi pekne niečo som prirobil to toho prevadzkoveho poriadku poslal som ti aktualizaciu..na mail.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
teraz je to super,
ešte môžeš priložiť tabuľku sledovania teplôt v jednotlivých miestnostiach a chlad. zariadení.
0 0
brato brato

brato je offline (nepripojený) brato

lenkak Pozri príspevok
teraz je to super,
ešte môžeš priložiť tabuľku sledovania teplôt v jednotlivých miestnostiach a chlad. zariadení.
Ďakujem za všetko si zlata,idem tam tu tabulku šupnuť.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
v rámci toho prevádzkového som si nikde nevšimla spomenaný predaj drogérie. Aspoň uveď, že bude odčlenená, na inom mieste než potraviny. Poprípade sa informuj na hygiene, či im to bude postačovať čo sa týka drogérie.
0 0
brato brato

brato je offline (nepripojený) brato

lenkak Pozri príspevok
v rámci toho prevádzkového som si nikde nevšimla spomenaný predaj drogérie. Aspoň uveď, že bude odčlenená, na inom mieste než potraviny. Poprípade sa informuj na hygiene, či im to bude postačovať čo sa týka drogérie.
No to som nevedel či to tam mam spomenuť ked Haccp je viac menej zamerane na potraviny...ale pridam to tam ved prinajhoršom mi to budu kazať odtial odstraniť.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
do prevádzkového poriadku drogériu uveď. Maj dve časti, jeden haccp, jeden prevádzkový.
Budeš písať aj žiadosť o povolenie prevádzky.
Na začiatku žiadosti spomeň všetky druhy tovaru čo budeš predávať a tam dopíš, že aj drogériu.
0 0
brato brato

brato je offline (nepripojený) brato

ok.Len som tam pridal toto dufam že to bude stačiť.

Drogéria – Tovar musí byť samotne uložený na samostatných regáloch a v patričnej vzdialenosti od potravín.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať