Zavrieť

Porady

SILGARD-očkovacia látka proti papiloma vírusu

Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mate niekto už skúsenosť s týmto očkovaním ? Dnes ho absolvovala moja dcéra na jej vlastné rozhodnutie . Ešte ju čakajú 2 dávky .

Ak môžete , napíšte svoj poznatok z tohto očkovania resp. skúsenosť ,názor.

Ďakujem .
Naposledy upravil Zita5 : 08.02.07 at 09:04
Usporiadat
tiny77 tiny77

tiny77 je offline (nepripojený) tiny77

z malickosti sa sklada svet. ...viac
noo.. asi sme na jednej lodi.
http://www.porada.sk/t42080-multivit...tml#post384380
tiez som dopadla tak, ze jedna dr. mi indonal predpisala
a druha so sikmym pohladom povedala, ze je na mojom zvazeni, ci si to kupim
a uverim marketingovemu tahu.

k tomu ockovaniu - neviem povedat nic.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Dosť som o tom čítala. Ale bohužiaľ už nesĺňam vekové kritérium. Dokonca sa mi dostala do rúk aj taká štúdia okolo toho a strašne si to chvália. Bližšie skúsenosti nemám. Viem, že treba podstúpiť očkovanie 3x , teraz, potom o 2 mesiace a o 6 mesiacov. Cena tuším cca 5tisíc na dávku.
Koľko platila tvoja dcéra?
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Zita5
Mate niekto už skúsenosť s týmto očkovaním ? Dnes ho absolvovala moja dcéra na jej vlastné rozhodnutie . Ešte ju čakajú 2 dávky .

Ak môžete , napíšte svoj poznatok z tohto očkovania resp. skúsenosť ,názor.

Ďakujem .
Zitka vyzerá to tak, že skôr budeš ty nás informovať ako my teba. Je strašne málo osôbok , ktoré podstúpili očkovanie.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

renča1
Zitka vyzerá to tak, že skôr budeš ty nás informovať ako my teba. Je strašne málo osôbok , ktoré podstúpili očkovanie.
Veru, je o tom ešte dosť málo počuť. Moja mama robí na gynke, keď bude mať nejakú konkrétnu skúsenosť, tak vám dám vedieť, ale zatiaľ moje znalosti sú len v teoretickej rovine.
Keď som o tom prvý krát počula, tak som si to chcela dať aj ja. Ale bohužiaľ, vek nepustí.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Dada
Veru, je o tom ešte dosť málo počuť. Moja mama robí na gynke, keď bude mať nejakú konkrétnu skúsenosť, tak vám dám vedieť, ale zatiaľ moje znalosti sú len v teoretickej rovine.
Keď som o tom prvý krát počula, tak som si to chcela dať aj ja. Ale bohužiaľ, vek nepustí.
Čoby vek nepustil, dá sa očkovať aj v neskoršom veku.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Prvá vakcína 5138,- Sk . Bola dnes v ambulancii na očkovanie , kde bola poradí tretia pacientka očkovaná touto látkou , dnes zvolali setričky aby pozerali ako sa touto vakcínou očkuje ,na pohľad vypadá odstrašujúco ..... myslím , že jej nahánali tým len strach .

Ale musím povedať , že bolo to bolo rozhodnutie v prvom rade mojej dcéry a aj odporučenia doktora , ktorý pozná okolnosti a je to jeden z najlepších doktorov .
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Tweety
Čoby vek nepustil, dá sa očkovať aj v neskoršom veku.
Všade som sa dočítala, že je to pre ženy (dievčatá) od 9 do 26 rokov.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Zita5
Prvá vakcína 5138,- Sk . Bola dnes v ambulancii na očkovanie , kde bola poradí tretia pacientka očkovaná touto látkou , dnes zvolali setričky aby pozerali ako sa touto vakcínou očkuje ,na pohľad vypadá odstrašujúco ..... myslím , že jej nahánali tým len strach .

Ale musím povedať , že bolo to bolo rozhodnutie v prvom rade mojej dcéry a aj odporučenia doktora , ktorý pozná okolnosti a je to jeden z najlepších doktorov .
Že vraj do ruky je to najlepšie.
0 0
renča1 renča1

renča1 je offline (nepripojený) renča1

:-D
Dada
Všade som sa dočítala, že je to pre ženy (dievčatá) od 9 do 26 rokov.
Môže sa aj v staršiom veku, len otázne je či si tvoj organizmus vytvorí protilátky v tele.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dada
Že vraj do ruky je to najlepšie.
Dadka áno, očkovali ju do ruky .
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

renča1
Môže sa aj v staršiom veku, len otázne je či si tvoj organizmus vytvorí protilátky v tele.
No veď hej, ale najúčinnejšie je to len v tom veku od 9 do 26 rokov.
0 0
Dada Dada

Dada je offline (nepripojený) Dada

Zita5
Dadka áno, očkovali ju do ruky .
A jej pocity?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dada
No veď hej, ale najúčinnejšie je to len v tom veku od 9 do 26 rokov.
Ona má 25 , takže vek spĺňa .Ja okopírujem, príbalový leták a prilepím Vám ho .
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Zita5
Ona má 25 , takže vek spĺňa .Ja okopírujem, príbalový leták a prilepím Vám ho .
Zitka, urobila dobre, že sa dala očkovať, ten vírus je pliaga. Je super, že veda pokročila aj v tomto.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Dada
A jej pocity?
Pri vpichu a vpúštaní séra okolie ruky bolelo . Inak v celku v pohode . Pýtali sa , či jej nebude neprekážať , že sa sestričky budú pozerať na to, ako ju očkujú . A tým jej trošku nahnali strach a hlavne jej nahnala strach struna , ktorá bola na vakcíne , ale tá mala vyskočiť ako išla očkovacia ihla von . Vedlajšie účinky to má ako pri každom očkovaní , opuch,svrbenie,začervenanie ,teplota .
0 0
camelfly camelfly

camelfly je offline (nepripojený) camelfly

Zita5
Pri vpichu a vpúštaní séra okolie ruky bolelo . Inak v celku v pohode . Pýtali sa , či jej nebude neprekážať , že sa sestričky budú pozerať na to, ako ju očkujú . A tým jej trošku nahnali strach a hlavne jej nahnala strach struna , ktorá bola na vakcíne , ale tá mala vyskočiť ako išla očkovacia ihla von . Vedlajšie účinky to má ako pri každom očkovaní , opuch,svrbenie,začervenanie ,teplota .
Zitka a musi chodit navyse na nejake kontroly koli tej novej vakcine alebo jej robili pre tym kompletne vysetrenie? to vies, mam dve baby a toto je moc zaujimave
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
camelfly
Zitka a musi chodit navyse na nejake kontroly koli tej novej vakcine alebo jej robili pre tym kompletne vysetrenie? to vies, mam dve baby a toto je moc zaujimave
Ona chodí každý rok 1 x na preventívnu prehliadku včetne sona .Čiže 2 februára absolvovala riadnu prehliadku , ale to nebolo kvôli očkovaniu . Na tej prehliadke po rozhovore s doktorom , jej predpísali recept a objednali vakcínu v lekárni .

Inak nie je potrebné kvôli očkovaniu chodiť na prehliadky , jedine , že by niečo spozorovala . Teraz ide o 2 mesiace na ďalšiu vakcínu a potom zasa o 6 mesiacov posledná . Ale mesiace sa počítajú od podania prvej vakcíny .
Naposledy upravil Zita5 : 08.02.07 at 10:02
0 0
IvkaO IvkaO

IvkaO je offline (nepripojený) IvkaO

Mam 26 a tiez sa planujem dat zaockovat, ale vzhladom k tomu ze uz zijem pohlavnzm zivotom tak by ma zaujimalo ako je na tom vas dcera a co na to jej lekar
0 0
monculienka monculienka

monculienka je offline (nepripojený) monculienka

Ahoj, ja idem prave v juni na posledne 3. ockovanie. V podstate ma "prehovoril" moj gynekolog. Kedze uz budem mat 25 rokov, tak som si povedala, ze sa na to dam, aj ked je to financne dost narocna vec, ale radsej sa teraz dam zaockovat, ako by som si mala v 40tke buchat hlavu o mur, ze som to neurobila. Na ine hluposti som vyhodila viac penazi, tak preco nie na dobru vec. Tato vakcina jednoducho preukazatelne ucinkuje min. 5 rokov (to je doba, pocas ktorej vedci jej ucinky skumali), ale mmntlne prebiehaju studie, ktore s velkou pravdepodobnostou potvrdia jej permanentny ucinok, tj. pocas celeho zivota. Okrem 2 najagresivnejsich virusov HPV zabranuje tato vakcina aj tvorbe vyrastkov a bradavic v pohl. organoch zeny v neskorsom veku a ma aj niekolko dalsich nezanedbatelnych liecivych ucinkov. Ale na internete urcite najdes ovela podrobnejsie info, ako som ti tu mohla dat ja
0 0
Lueli Lueli

Lueli je offline (nepripojený) Lueli

Dámy, pozor. V zahraničí sú prípady úmrtia po očkovaní, neviem, či presne táto očkovacia látka, ale bolo to očkovanie proti rakovine krčka maternice. Nezabudnite, že očkovacie látky ako aj všetky lieky predpisované lekármi sú velikánsky biznis.
Prajem vám samozrejme, aby ste pocítli len pozitívne účinky.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať